reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miłe i niekoniecznie miłe komplementy

hehe, no jest coś w tym, teraz nikt się mnie nie pyta: "Co u ciebie słychać" tylko: "Jak się czujesz?" I to jeszcze z taką troską w głosie, jakbym obłożnie chora była :tak:

Może uprzedź nieciekawe zachowania i powiedz, że tak cię dzisiaj brzuch boli i skóra, że jesteś nadwrażliwa na dotyk i że jak kto cie dotknie to nie ręczysz za siebie !
No dokładnie -jak się czujesz albo jak się czujecie? Kopie? Normalnie jak żywe inkubatory:-) Myślę, że przy innych będzie się lepiej zachowywał, a jak coś powiem, że mam ciąże zagrożoną (co jest prawdą) i lepiej nie dotykać

Zdecydowana większość ludzi "boi" się takich Kruszynek, więc tylko stoją nad dzieckiem i się wgapiają :-)
No dokładnie:-) Teściu to pewnie nie dotknie, ale teściowa na pewno-jest pielęgniarką więc dla niej to pewnie żaden strach. Ale ją akurat bardzo lubię, fajna kobitka i na pewno mi pomoże:-)
 
reklama
wczoraj się spotkałam z dawnym przyjacielem, wiecie co, aż normalnie miło mi się zrobiło, jak on taki zafascynowany powiedział: "Ale fajny masz ten brzuch". :-)
A jeszcze ponoć mały jest - przynajmniej tak oceniły baby siedzące ze mną w poczekalni u gina. Dla mnie jest w sam raz :)
 
Drogie Kobietki z Bielska Białej i okolic. Polecam najbliższe spotkanie z cyklu "Diagnostyka dla Twojej ciąży", które odbędzie się 30 września 2010 roku w Hotelu Vienna przy ul. Bystrzańskiej 48. Gorąco zapraszam - będą eksperci ginekolodzy, ciekawy program i każda dostanie mnóstwo upominków gwarantowanych i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Akcja cykliczna, to już jej ósma edycja.
 
Do góry