reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Milusińskie Podrózowanie-pomysły, porady, problemy, opłaty, miejsca itd itp

Aleksp

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Listopad 2012
Postów
292
Miasto
Poznań
Witajcie. Nadszedł sezon wakacji i czas podróżowania. My już wprawdzie kilka krajowych podróży odbyliśmy no ale to temat rzeka, więc mam nadzieję, że będzie tu czego szukać.
Kornela podróże znosi rewelacyjnie. Z Poznania do Kielc jedzie dzielnie i dumnie z wielką radością...lecz cóż śpioch dopada 10 min po starcie:) Robimy przerwę w połowie drogi , taką długa godzinna na wyprostowanie, rozruszanie małej no i wymęczenie żeby mogła znów spać. Podróż do Torunia i całodzienne zwiedzanie tez rewelacja i taaakie zainteresowanie wszystkim.

Myślę o tym,żeby za rok , mo,ze wcześniej powrócić do wycieczek zagranicznych ale w ogóle nie wiem jak to wygląda z dzieciakami. Jakie opłaty, jakie dokumenty, jak znieść lot i pobyt w gorącym miejscu, jakie miejsce. Dziewczyny będę wdzieczna za porady.
 
reklama
My bylismy w tym roku nad jeziorem w Polsce. Potrzebowalam pazport dla dzieci i raczej jak bedziesz sie wybierala za graice to jest musowy dokument.
W aucie jak i u Was nie ma problemu. Za to jak przebywalismy na urlopie moje dziecie caly czas spalo. Budzil sie do jedzenia i po chwili zasypial. Na powietrzu chyba mu bylo bardzo dobrze
W sierpniu lecimy na Majorke wiec napisze jak wrocimy.
Pamietam jak lecialam z Laura to lot zniosla rewelacyjnie ale byly dzieci ktore plakaly.
W upal polecam nad wode muszle dla dziecka. To taki namiocik ktory fajnie robi cien;-):tak: i dziecko smacznie spi bez obawy ze dostanie udaru czy ze sloneczko zbytnio opali
 
My lecimy do Chorwacji w październiku. Nie będzie już takich upałów jak latem, więc na pewno bardziej komfortowo, zwłaszcza, że plaża i opalanie to dla nas atrakcja może przez 1-2 dni a potem mamy serdecznie dosyć:-D. Mam tylko nadzieję, że Gabrysia dobrze zniesie lot.
Podczas wybierania hotelu (szczerze polecam booking.com) na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy można liczyć na bezpłatne wstawienie do pokoju łóżeczka niemowlęcego (w wielu miejscach jest taka możliwość, ale w części jednak odpłatnie). Nam zaoferowano również bezpłatny transfer z lotniska (samochód będzie już wyposażony w odpowiedni fotelik dziecięcy).
 
My jeździmy z Małą do moich rodziców dosyć często - 3 godziny drogi . Majka śpi cały czas, więc spoko loko ;) Odpuszczamy w tym roku zagraniczne wakacje. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wykorzystam sezon wakacyjny w pełni.
 
ja w piątek odbieram paszport małej :) i od razu składam wniosek o wizę do usa dla niej i we wrześniu lecimy :) będzie to trening przed jeszcze dalszym lotem w listopadzie. wybywamy na zimę na południową półkulę i będziemy prażyć się do marca :)
 
Do góry