reklama

"Mimo wszystko" Hey - mnie to rusza :)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez tata_Oliwii, 3 Styczeń 2006.

1. tata_Oliwii

tata_Oliwii Początkująca w BB

Gorąco polecam ten teledysk. Myślę że wzbudzi on szczególne emocje u mamuś małych kruszynek. Ja co prawda jestem tatą ale mnie za gardło ściska :) TU kliknij aby obejrzeć

To pełna wersja "Mimo wszystko" zespołu Hey, polecam.

2. minozka

minozka Fanka BB :)

A ja witam kolejnego mężczyznę w naszym gronie... :D

3. reklama
  4. tata_Oliwii

Dzięki. Już tu jakiś czas jestem ale u chłopów nic sie nie dzieję także rzadko zaglądam.

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

wracając do teledysku, to widziałam i uważam, że jest super prawdziwy. No cóż, generalnie wszystkie piosenki HEY'a są niesamowite, wyłazi w nich wrażliwość Nosowskiej.

6. mrowka

mrowka Fanka BB :)

Mnie ta piosenka wbiła w siedenie jest po prostu zajebista a jaka prawdziwa.....

7. tata_Oliwii

U mnie z tą piosenką było tak: słyszałem ja kilkanaście razy ale w radiu, bez wizji. Stworzyłem sobie jakiś tam własny obraz tego o czym śpiewa KN. Potem widziałem jakieś fragmenty teledysku w TV. Wczoraj obejrzałem w spokoju tę pełną jak mniemam wersję i ... zwaliło mnie z nóg. Po pierwsze jest tak różna od moich pierwszych wyobrażeń a zarazem tak prawdziwa że aż szokuje. Za każdyym obejrzeniem teledysku odkrywam coś nowego, jakiś szczegół, który poraża swoją prawdziwością. Wiem że KN jest także młodą mamą i pewnie dlatego tak wyszło jak wyszło. Myślę że miała duży wpływ na to co działo sie na planie.
    Dla mnie rewelacja.

8. sama

sama Fanka BB :)

Mnie też bardzo się podoba. Przyznam się, że teledysk widziałam pierwszy raz. Jak dla mnie super :) :) :) :) :)

.

9. Mamuska

A skoro jesteśmy przy temacie polskiej muzyki to powiem, że reaguję wysypką na Reni Jusis, na jej muzykę i jej osobę (jak dla mnie to żywcem zdziera z Moloko)

10. reklama
  11. żużaczek

żużaczek Gość

dokładnie.

A co powiecie na osłuchaną ostatnio "Niech mówia, ze to nie miłosc"??

12. Mamuska

początkowo piosenka zrobiła na mnie wrażenie, ale im częściej ją słyszałam tym bardziej zaczęłam nietolerować barwy głosu wokalistki, która tam śpiewa (nie znam nazwiska) i "rozwaliła" mi cały utwór i teraz nie jestem w stanie go słuchać :)

Poleć forum