reklama

Mini models

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Motylek09, 23 Luty 2011.

1. Motylek09

Motylek09 Zaciekawiona BB

Witam:)

Chciałabym się zapytać czy ktoś z was miał styczność z agencją mini models w sosnowcu?

Jaka jest wasza opinia na temat agencji?
    Jak wygląda współpraca?
    Czy pracownicy agencji mają dobre podejście do dzieci?

Dostaliśmy zaproszenie na sesję zdjęciową ale najpierw chcielibyśmy nazbierać jak najwięcej opinii...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:)

2. gaga25

gaga25 Zaciekawiona BB

witam :)
    No właśnie ja też mało znalazłam w internecie na ten temat, też dostalismy "zaproszenie" i w sumie wstepnie się umówiłam, nie wiem czy dobrze czy źle, cena 180zł nie wiem czy rzeczywiście dostaniemy wszystkie zdjęcia na płycie, bo o tym czy dziecko będzie w bazie to hmm mam różne myśli, nigdy nie bylam na czymś takim, chciałam iść tam gdzie mają studio wyłącznie "pod dzieci" czyli sama nazwa mini models i że szukają dzieci, a nie jakaś tam agencja reklamowa dla dorosłych, nie wiem z jednej strony się umowilam bo chce zobaczyc jak to wszystko wygląda a z drugiej strony mam obawy czy tylko nie naciągają na kasę. Nie śpię na kasie więc chciałabym żeby dziecko miało fajną pamiątkę...
    Tak więc Motylek możemy się nawzajem informować :) a wy sie zdecydujecie?

3. reklama
  4. zgredzio13

zgredzio13 Początkująca w BB

Witam. Byłaś może na tej sesji. Jeśli tak to jakie sątwoje wrażenia??

5. gaga25

gaga25 Zaciekawiona BB

witaj.
    Jedziemy w ten weekend i troche sie boje :) nigdzie nie umiem znalezc inforamcji na ich temat, znalazlam tylko jedna i byla to pozytywna opinia, ze zdjecia robi pan z żoną ze sa sympatyczni i maja cierpliwosc do dzieci, z propozycjami to raczej trakatowac to jak zabawe a nie nastawiac sie na nie wiadomo jakie propozycje.
    Jeju czy nikt tam nie byl???
    Autorko co z Tobą bylas moze? myslalam ze z kims pogadam, bo sama nie wiem co mam myslec, wkrecam sobie rozne rzeczy:confused: nie chce trafic na jakis oszustow, niech ktos cos napisze...

6. Motylek09

gaga ja czekam aż będzie troszkę cieplej :) może w kwietniu się wybierzemy :) Też umówiłam się wstępnie na 180 zł za 150 zdjęć wszystkie na płytce, i ich ubrania :) Co do ceny to super tanio, nam zależy przede wszystkim na pamiątce dla małej:) U nas fotograf chciał 10 zł za jedno ujęcie;/ Daj znać jak było:)

7. gaga25

gaga25 Zaciekawiona BB

Motylek fajnie że sie odezwalas :) tez nam zalezy na pamiatce. Bo jednak takie "nasze" zdjecia to nie to samo :) napisalas ze ich ubrania? a mnie poinformowano ze ja mam sobie zabrac ok 6 kompletow swoich ubran i jakies gażedty typu pilka, autko czapka i takie tam. No i zdjecia nie sa w tej glownej siedzibie jak jest podane na stronie internetowej tylko w innym miejscu. Dam znac napewno jak bylo :)

8. Motylek09

Kurcze to już by mnie to zastanawiało że w innym miejscu... Aha to też tak nie fajnie że wszystko musisz taszczyć ze sobą;/

I jak było:) byliście? zadowoleni?:) Opowiadaj:)

9. gaga25

gaga25 Zaciekawiona BB

Motylek no wiec tak :) było SUPER :) trwalo to do jakis 2 h, wiadomo zalezy jak duze dziecko, ale od poczatku ubrania swoje, pani przemiła pomogla dobrac komplety :) gadzetow nie musisz miec bo maja tam mase zabawek :) Pan fotograf tez bardzo mily i cierpliwy :) bo jednak przy malych dzieciach to jest roznie, więc ogolnie sesja wesola, smieszna ale i dla nas rodzicow wyczerpujaca :) z samej sesji jestesmy zadowoleni, myslalam ze bedziemy zdani sami na siebie, ale nie, Pani nam duzo pomagala przy maluchu :) żeby pan fotograf mogl fajne zdjęcia zrobic... moja rada nie ubieraj sie za grubo hehe, bo bedzie wam tam GORACO :) teraz czekamy na plytke i nie moge sie doczekac :) to tyle :) jak cos jeszcze chcesz wiedziec to pytaj :)

10. reklama
  11. Motylek09

Super że wybadałaś grunt no to nie pozostaje nam nic jak umówić się na spotkanie i jechać:) Mam nadzieję że pochwalisz się jakąś foteczką:)

12. panterka 81

panterka 81 Początkująca w BB

Hejka i pozdrowionka .Mnie też zastanawia czemu inny adres biura a inny agencji.Podobno małżeństwo ok .Jak jeszcze się coś o nich dowiem z innych agencji dam cynk .Dajcie znać jak dostaniecie płytkę.Ile trzeba na nią czekać i dlaczego nie od razu ???

Poleć forum