reklama

Mini poradnik : obsługa forum po zmianach - marzec 2010

Temat na forum 'Jak korzystać z forum' rozpoczęty przez Bestyja :P, 3 Marzec 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Forum:

By przejść do wybranej strony wątku należy kliknąc w trójkącik znajdujacy się na przycisku "strona...". Otworzy się okienko "skocz do...."

Szybko przejść do głownej strony forum po przeczytaniu wątku można klikając w "na górę" które jest po prawej na dolnym ciemnozielonym pasku a póżniej w zakładkę forum.

Przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu można klikając w zieloną strzałkę znajdująca się przy podświetlonej na kopertce ( funkcja jest w trakcie modyfikacji i nie zawsze działa)
    lepiej jest na razie klikać w temat watku a następnie na górnym pasku w "pokaż pierwszy nieprzeczytany"

klikajac w strzałkę przy nicku osoby która ostatnio odpisała idziemy do odpowiedzi tej osoby,czyli na koniec wątku

Zabloguj oznacza,że cytat z tego posta ląduje nam w blogu i możemy go sobie skomentować, czy zapisać "ku pamięci"

"Dzięki" klikamy gdy uznajemy ,że post był nam w czymś pomocny

Można schować infa (okienka) znajdujące się z prawej strony klikajac na <<

Można też zwijac działy forum przeglądając stronę główą uzywajac znaczków ^ oraz v
    Ustawienia się zapamietują.

Klikajac dwa razy w button "odpowiedz na temat" otworzy na się od razu okienko zaawansowanej edycji zawierajace emotikony, załączniki, kolory i wielkość czcionek.

Po jednym kliknieciu otworzy się "szybka odpowiedź"

Ta funkcja forum jeszcze bedzie zmieniana. Domyślnie bedzie tak jak w "starej " wersji forum.

Ostatnia edycja: 9 Marzec 2010
  2. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aby było widać miniaturkę załączników należy klikną wstaw w treść NIE wstaw załączniki

Ostatnia edycja: 4 Marzec 2010
  3. reklama
  4. Bestyja :P

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dość łatwo poruszać się po forum wchodząc w USTAWIENIA (na ciemnozielonym pasku z prawej strony na górze forum), wyświetli się PANEL UŻYTKOWNIKA tam zaś widać wątki z nowymi odpowiedziami

Po wejściu w SUBSKRYBCJĘ wyświetlą się wszystkie wątki w których do tej pory użytkownik brał udział.

Można też ustawić sobie w ulubionych ( o ile przeglądarka ma taka opcję) link do Subskrybcji.
    Odświeżając ten link łatwo trafimy do wątków z nowymi odpowiedziami nawet jeśli znajdują się w różnych działach forum.

5. Bestyja :P

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dla tych co nie znoszą różowego jest juz opcja zmiany, na BB to chłopiec;-)) Na samym dole na ciemnozielonym pasku możecie zmienic ustawienia:biggrin2:

6. Bestyja :P

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    W przeglądarkach Google Chrom i , Mozilla Firefox gdy chcemy zobaczyć posty danego użytkownika najeżdzając kursorem myszki na tytuł wątku w jakim jest post wyskoczy okienko z treścia tego posta.

Funkcja ta nie działa w IE

7. kasiarem1

kasiarem1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    subskrycja jest pusta dlaczego?

8. anuszka

anuszka stara-czka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mam problem, strasznie mi sie zmniejszyly literki na forum, niw eim co przycisnelam...
    na innych stronach tak się nie satalo,tylko na tym forum, czy ktos mi pomoze?
    dzięki

9. Bestyja :P

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    WCIŚNIJ Ctrl + 0

10. reklama
  11. Bestyja :P

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Witajcie, mamy nową funkcję
    To co pojawiło się pod prywatnymi wiadomościami to informacja o liczbie podziękowań skierowanych do was i za jakie posty :biggrin2:
    Również w głównym widoku profilu widać za jakie posty wy i komu podziękowałyście

12. karolaola

karolaola sierpień'11 luty'13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! W ustawieniach zaznaczyłam opcję, że chcę widzieć więcej (30) postów na stronie i gdy się loguję to włącza mi się forum wersji dla telefonów. Jak mam wrócić do poprzedniej formy, bo te jest dla mnie niezrozumiałe.

Poleć forum