reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mini poradnik : obsługa forum po zmianach - marzec 2010

reklama
Witam, mam pytanie w sprawie załączania zdjęć. Ostatni załącznik dodawałam chyba z dwa lata temu. Z tego co zauważyłam chyba jest jakieś ograniczenie, bo wyświetla mi : Używasz 42,56 MB z 30,00 MB.
Czy aby móc dodać kolejne zdjęcie muszę usunąć stare zdjęcia? Czy jest ewentualnie inna opcja załączenia zdjęcia?
Zauważyłam że usuwanie ich powoduje również usuwanie ich z napisanych przeze mnie postów. Zdziwiło mnie to rozwiązanie :confused:
 
są dołączone do postów więc stamtąd sa usuwane.

Mozesz , zdjecia umieszczać na serwisie zewnętrznym
np.
fotosik.pl
imageshack.us
photobucket.com
picasa.com

po załadowaniu zdjęcia bezpośrednio do postu wstawić adres rozpoczynający się od
 
witam.
dlaczego co chwilę mnie wylogowywuje?Piszę odpowiedź,a gdy próbuję wysłać albo wyskakuje mi okienko,że nie jestem zalogowana (choć u góry pisze witaj anty),albo każą mi odswierzać login co powoduje utratę pisanej wiadomości.Przechodzę na inny wątek,a moje okienko na login jest znowu puste...dlaczego tak się dzieje?Co robię nie tak?
 
Jak zmienić nazwę istniejącego już tematu?? Ja zakładałam temat i chcę trochę go zmodyfikować.
 
reklama
Do góry