reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MINI ZLOT MAJÓWEK i innych chętnych...

Kiedy organizujemy spotkanie??? który termin wam pasuje?


  • Wszystkich głosujących
    13

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Dołączył(a)
17 Styczeń 2005
Postów
20 528
Miasto
Warszawa
Witam
Proponuję takie daty. Nie wiem jeszcze gdzie i kiedy zrobimy spotkanie i czy ktoś będzie chętny???
Czy gdzieś wyjedziemy na 1 nockę, czy może spotkanko w ciągu dnia???
Proszę o uwagi, opinie i propozycje miejsca spotkania.

Ja mogłabym się z Kubą gdzieś wybrać np. pociągiem. Może tylko, żeby ten dojazd był w miarę wygodny, bez mnóstwa przesiadek i całego dnia w pociągu. No i żeby każda z nas (chętna) miała podobne ilości km do przejechania.
No i ja chyba raczej bez męża się wybiorę. Po co mi on na ploty  :p ;).
Zdaję sobie sprawę z tego, że najwygodniej by dla mnie i innych warszawianek było, żeby spotkać się tutaj, w Stolicy. Ale wiem, że dla całej reszty może to być problem, więc mogę się dostosować.

Pomyślcie o tym majówy  ;D

Jeżeli taki mini-zlot nie wypali to i tak z warszawiankami i wszystkimi innymi chętnymi do nas zawitać, możemy się spotkać na miejscu, tu w Warszawie.
 
reklama
Hej,ja jestem za.Jak będe miała lepszy humor to pomyślę.Mi tylko nie pasuje na przełomie miesiąca,bo mąz ma wtedy zapierdziel i mnie nie zawiezie.Osobiście to oczywiście bym chciała,żebyście przyjechaly na Mazury.ale chyba jednak najpraktyczniej (choć "niesprawiedliwie" :p ) będzie w Wawie,bo z większości miast w miarę dobry dojazd,no i "po środku".
Zaglosuję jak przemyślę sprawę.ale fajnie by było.Pa.
 
Ja też mogę gdzieś pojechać ale żeby dojazd był w miarę, no i nie na drugi koniec Polski bo pewnie drugiej wyprawy po tej w góry już nie przeżyję :p, choć kto wie 8) ::)
 
No ja niestety mimo chęci zobaczenia was nie wybiore się - no chyba że zjazd będzie gdzies blisko mnie ;D - Magda nie przepada za jazdą samochodem a do Warszawy mam min 4 godz jazdy (Isia każda widzę ciagnie w swoja stronę )
 
przepraszam dziewczyny, ja bardzo chętnie ale niestety do Warszawy sie nie wybiorę dopóki nie bedzie tam autostrady ;D, droga z Wrocka jest koszmarna, nie wspominając o tym ze na skutek remontów wszystkeigo na raz, ze 2 godzniy jedzie się przez sam Wrocek

może innym razem
 
A ja do Warszawy chętnie, dalej raczej nie :( Tylko też zależy jak będę z robotą stała, ale jeśli byłoby to gdzieś blisko, to się wyrwę choćby na chwilę 8)
 
reklama
Do góry