reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

lojejku....
dobra u mnie TYLKO
- bezsennosc
-no i zmiennosc nastrojow/placzliwosc- juz myslalam ze jestem radosna i wyszlam z dolka, ale wlasnie tez poplakalam sie na maxa bo maz o pol godz pozniej do domu wrocil...
wiec lacze sie w bolu, nawet podczas reklamy

ja bardzo duzo zelkow jem,teraz mam wymowke dlaczego...

ja tez nie moge siedziec w domu, laze dalej a to na plac zabaw z corcia, a to zakupki, a to do banku...
 
reklama
- Zgaga
- Pocenie się czasami
- Nie mogę się zchylić, żeby ubrać np buty.
- Puchniecie stóp jak się nachodzę. Przechodzi po odpoczynku.
- Nie mogę wyjść sama z wanny
- Ból bioder i pleców
- Cieżko znaleźć odpowiednią pozycje do spania.
- Częste latanied siusiu
 
Ostatnia edycja:
no dobra, dopadło mnie, od 4 dni dupa mi siadła, rwie mnie prawy poślad, spuchły mi ręce i stopy, ruszam się jak mucha w smole i wykoczyły mi rozstępy na bokach i na koncach ud (pod brzuchem)
 
ja na "boczkach" widzialam delikatne rozstepy ale coz, zycie

u mnie za to pojawilo sie zmeczenie, spacerki juz nie moga byc takie dlugie jak kiedys, sprzatanie mi nie idzie, bo jak mam sie lekko pochylic to masakra.... stara baba jestem
chyba rozlazi mi sie tez kosc lonowa...
echh ciaza, juz czasami chcialby sie urodzic...
 
reklama
no dobra, dopadło mnie, od 4 dni dupa mi siadła, rwie mnie prawy poślad, spuchły mi ręce i stopy, ruszam się jak mucha w smole i wykoczyły mi rozstępy na bokach i na koncach ud (pod brzuchem)

:-)dołączam się do rwania w pośladzie, tylko u mnie lewym i na szczęście nie codziennie.
Natomiast zaczęły się skurcze łydek, ufffff
 
Do góry