reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

Altaya trzeba uważać z puchnięciem w ciąży bo faktycznie jest to jeden z objawów zatrucia ciążowego, trzeba przy tym kontrolować ciśnienie - nie może być wysokie , no i jak coś się podejrzewa to badanie moczu. moja przyjaciółka miała właśnie przez zatrucie ciążowe wywoływany poród. dla niej takim sygnałem też było że tyła 2 kg na tydzień już na sam koniec ciąży.
 
reklama
No niestety rwa dupowa nie przechodzi i nie uległa długiemu spacerowi, który miał ją rozejść.. myślałam, że się popłaczę ale szłam dzielnie..tylko to chyba tak nie działa :szok: kurde to już 5 dzień..
 
No niestety chyba nie, ja się męczyłam dość długo chociaż chodziłam dużo to i tak bolało. Sama przeszła :-) kilka dni temu wróciła ...:wściekła/y:
 
hej!!!:)
Marcelinaa mi ból z poślada też sam wyszedł, a bolało prawie 3 tygodnie :p teraz już mogę normalnie chodzić :)))
 
Właśnie ja też mam takie bóle tylko dokładnie nie mogę zlokalizować gdzie, niby pośladki, a niby dół pleców. Nie raz tak boli, że nie mogę wstać. I doszło mi też kucie w lewej pachwinie, jak chodze.
 
jeku dziewczyny jak ja Wam współczuje...ja to wciaz nie wiem co to dolegliwosci ciazowe...ciekawe czy na porodzie mi sie odbije bo gdzies pocierpiec trzeba :/
 
reklama
Są jakieś sposoby na łagodzenie skurczy lydek? magnez pod koniec ciąży ponoć niewskazany. A ostatnie noce to jakaś masakra, skurcze po 10-15 min 3-razy w nocy, sztywnieja mi lydki, palce u stopy i bok stopy. Biore zestaw witamin Prenatal, ale to widocznie za malo :baffled:
 
Do góry