reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

Ale fajne psy!! Jakie olbrzymy!

Mnie się już nawet źle stoi prosto np. w kolejce w sklepie. Muszę się podeprzeć, żeby się nie chwiać!:-(
Jak staruszka:shocked2:
 
reklama
hmm teraz mi trochę głupio ale co tam - może którejś pomogę :-).

Lepiej upewnijcie się, czy to faktycznie hemoroidy (najlepiej u proktologa), i wtedy je leczcie, bo ja po porodzie byłam przekonana, że muszę walczyć z hemoroidami i takie też preparaty stosowałam. Ale krwawienie tak bardzo się nasiliło, że któregoś dnia zwątpiłam i poszłam do proktologa. Okazało się, że to wcale nie hemoroidy tylko szczelina odbytu i to już przewlekła, a z tym cholerstwem to już w ogóle jak walka z wiatrakami... A hemoroidów na pewno nie miałam, choć po takim krótkim opisie gin była pewna (bo to przecież dosyć powszechne), że to hemoroidy.
 
Megmarion, no to prawda... lekarz u mnie też był zdania że o ile poród niekoniecznie to wywołał to z pewnością mógł nasilić... ale się ciesz, chyba z hemoroidami tak ciężko się nie walczy :-)
 
Nikos ja tez uważam, że największą i najgorszą dolegliwością jest to zamartwianie się czy wszystko będzie dobrze z Dzieciaczkiem!!!!

Dziewczyny a co to są hemoroidy? bo ja nie wiem. Wiem, że to nie jest fajna sprawa, ale możecie opisać?

I chciałam jeszcze napisać, że legginsy ciążowe są dużo bardziej niewygodne, niż normalne legginsy! Ciążowe z tym niby super pasem ciążowym cisną tak, że szkoda gadać, a jak normalne legginsy da się pod brzuszek to nic nie czuć. Także ja legginsów ciążowych nie polecam, chyba, że na początek ciąży jak brzuszek jest mały.

Mnie boli tylko wątroba. Ja nawet nie wiedziałam, że to ona. Ciotka mi powiedziała co to jak powiedziałam, że coś mnie tak dziwnie boli. Także Maluch naciska mi na watrobę i boli, ale to zależy jak się ułoży.

Nie mam problemów ze spaniem póki co i nie wiem czy to zasługa tej poduchy na której śpię od kilku miesięcy czy po prostu nawet bez niej dobrze by mi się spało :))

Brzuszek mi się podoba, nie podoba mi się ten cellulit na nogach! jakaś masakra to jest :p ja mam nadzieje, że to woda hahahahaha
 
być może źle dobrałam rozmiar, albo po prostu na mnie to nie leży, bo na dole mam worek, a gumka ciśnie :p
a mam takie legginsy normalne tylko większe i wygodniej mi w nich jak mam pod brzuchem :) może to zależy od kształtu brzuszka, u mnie sie nie sprawdziły
 
całkiem możliwe.. moje leżą jak ulał, z kolei drażni mnie jak mam gumkę pod brzuszkiem, ja nie mam bardzo wypukłego - więc pewnie dlatego te dłuższe są dla mnie lepsze :)
 
Mi najbardziej dokucza moj zwichrowany kregoslup, który druga ciążę już ledwo chyba znosi. No i głupie to, bo ja lubie chodzic na długasne spacery z moją córcią, a teraz przejde sie kawałek i boli i juz mi sie odechciewa. No i boli mnie spojenie łonowe, czego wczesniej nie było..czasem mam wrażenie, że mi to dziecko moje chce wypaść:) Ale poza tym ok. Dla polepszenia nastroju zrobiłam radykalne cięcie u fryzjera:) Jak już poszłam wreszcie na zwolnienie, żeby dzieci w szkole nie gorszyć:)
 
Oj, oj... widzę wszystkie moje dolegliwości ciążowe :) zmęczenie, zgaga, ból pleców, opuchlizny, niewygoda, problemy z oddychaniem, gorąco itp...

Dodam jeszcze od siebie:
- niewygodę gdy siedzę, bo mały wchodzi mi pod żebra
- czkawki mojego maleństwa czasami nawet 2-3 razy dziennie... nie wiem czy się martwic, czy to normalne.
 
reklama
Do góry