reklama

MIOVARIAN

reklama

Gosiaq85

Fanka BB :)
Od
22 Sierpień 2016
Odpowiedzi
1
Ja na wlasna reke zaczelam pic inofolic po otrzymaniu wynikow hormonow podejrzewalam pco no i nie moglam doczekac sie wizyty u gina. Ten potwierdził moje obawy ale kazal pic miovarian bo twierdzi ze ma bogatszy sklad i ogolnie ze bardzo sie teraz duzo mowi o dobroczynnych skutkach zazywania mio inozytolu.

Od
27 Kwiecień 2018
Odpowiedzi
0
Hej, zaczelam pic miovarian jakies 3.tyg temu. Jedyne co zauwazylam.to ze bardziej bolesnie odczulam jajeczkowanie az mnie skręcalo z bolu. A tak poza tym o nic szczególnego.

agawid

Fanka BB :)
Od
10 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
W tych preparatach jest mała dawka wszystkiego. Lepiej kupić inozytol sam w tabletkach i brać w porządnej dawce. Mówią na to witamina b8 ;-) cenowo się opłaca

Od
5 Sierpień 2018
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
W tych preparatach jest mała dawka wszystkiego. Lepiej kupić inozytol sam w tabletkach i brać w porządnej dawce. Mówią na to witamina b8 ;-) cenowo się opłaca
Czy oprócz takich suplementów na podrasowanie owulacji stosujecie też suplementacje witaminową i kwasu foliowego? Czy ten wskazany przez Ciebie zawiera też pozostałe pomocne składniki?

CZy jakiś suplement na receptę jest wyraźnie lepszy od tych bez wymaganej recepty?

Od
30 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Czy oprócz takich suplementów na podrasowanie owulacji stosujecie też suplementacje witaminową i kwasu foliowego? Czy ten wskazany przez Ciebie zawiera też pozostałe pomocne składniki?
ja od kilku dni stosuję suplementację taką jak piszesz... jestem ciekawa co z tego wyjdzie...
CZy jakiś suplement na receptę jest wyraźnie lepszy od tych bez wymaganej recepty?
mój lekarz twierdzi, że pregna, która jest bez recepty jest w zupełności wystarczająca ale to się w sumię okaże za jakiś czas :)

reklama
Od
5 Sierpień 2018
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
ja od kilku dni stosuję suplementację taką jak piszesz... jestem ciekawa co z tego wyjdzie...

mój lekarz twierdzi, że pregna, która jest bez recepty jest w zupełności wystarczająca ale to się w sumię okaże za jakiś czas :)
ale wystarcza bo jest dobrym suplementem czy takim jak inne? Wystarcza bo minimum tego co potrzeba czy odpowiednią dawkę?

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku