reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MIOVARIAN

reklama
Ja na wlasna reke zaczelam pic inofolic po otrzymaniu wynikow hormonow podejrzewalam pco no i nie moglam doczekac sie wizyty u gina. Ten potwierdził moje obawy ale kazal pic miovarian bo twierdzi ze ma bogatszy sklad i ogolnie ze bardzo sie teraz duzo mowi o dobroczynnych skutkach zazywania mio inozytolu.
 
Hej, zaczelam pic miovarian jakies 3.tyg temu. Jedyne co zauwazylam.to ze bardziej bolesnie odczulam jajeczkowanie az mnie skręcalo z bolu. A tak poza tym o nic szczególnego.
 
W tych preparatach jest mała dawka wszystkiego. Lepiej kupić inozytol sam w tabletkach i brać w porządnej dawce. Mówią na to witamina b8 ;-) cenowo się opłaca
 
W tych preparatach jest mała dawka wszystkiego. Lepiej kupić inozytol sam w tabletkach i brać w porządnej dawce. Mówią na to witamina b8 ;-) cenowo się opłaca
Czy oprócz takich suplementów na podrasowanie owulacji stosujecie też suplementacje witaminową i kwasu foliowego? Czy ten wskazany przez Ciebie zawiera też pozostałe pomocne składniki?

Tak jest bez recepty
CZy jakiś suplement na receptę jest wyraźnie lepszy od tych bez wymaganej recepty?
 
Czy oprócz takich suplementów na podrasowanie owulacji stosujecie też suplementacje witaminową i kwasu foliowego? Czy ten wskazany przez Ciebie zawiera też pozostałe pomocne składniki?
ja od kilku dni stosuję suplementację taką jak piszesz... jestem ciekawa co z tego wyjdzie...
CZy jakiś suplement na receptę jest wyraźnie lepszy od tych bez wymaganej recepty?
mój lekarz twierdzi, że pregna, która jest bez recepty jest w zupełności wystarczająca ale to się w sumię okaże za jakiś czas :)
 
reklama
ja od kilku dni stosuję suplementację taką jak piszesz... jestem ciekawa co z tego wyjdzie...

mój lekarz twierdzi, że pregna, która jest bez recepty jest w zupełności wystarczająca ale to się w sumię okaże za jakiś czas :)
ale wystarcza bo jest dobrym suplementem czy takim jak inne? Wystarcza bo minimum tego co potrzeba czy odpowiednią dawkę?
 
Do góry