reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miovelia Pro

Trzymam kciuki ✊ :)
A od stycznia miałaś regularne miesiączki?
Ja się dzisiaj zapisałam do ginekologa, wizyta na 08 sierpnia.
Mi się miesiączka zaczyna lekkim plamieniem (bardziej to zabarwiony śluz), czytałam na ten temat i okazuje się, że to niski progesteron. Mam nadzieję, że dostanę jakieś leki i może to mi pomoże.. bo już tracę nadzieję :( z każdym cyklem i testem coraz gorzej..
Nie dziękuje 🙈
w miarę regularnie. Dwa dni było spóźnienia maks. A dzisiaj już 8 dzień opóźnienia.. wczoraj miałam bardzo delikatny różowy śluz, myślałam, ze to miesiączka. Jednak nawet to zniknęło 🫣 rozumiem, że jest to ciężkie.. sama tego doświadczam. Jestem z Tobą! ❤️
 
reklama
Nie dziękuje 🙈
w miarę regularnie. Dwa dni było spóźnienia maks. A dzisiaj już 8 dzień opóźnienia.. wczoraj miałam bardzo delikatny różowy śluz, myślałam, ze to miesiączka. Jednak nawet to zniknęło 🫣 rozumiem, że jest to ciężkie.. sama tego doświadczam. Jestem z Tobą! ❤️
Ja swego czasu też brałam antykoncepcję, po odstawieniu zaszłam w ciążę, ale niestety ciąża obumarła.
Mam nadzieję, że tym razem się uda.
 
Odstawiłam w listopadzie, a w marcu zaszłam w ciążę.
Już po wizycie?
Tak. Ale tak naprawdę nie wiem już nic 🙈 byłam u lekarza u którego znalazłam termin najszybszy, wcześniej go nie znałam. Zrobił usg powiedział „coś tu widać, ale czy to endometrium, które wskazuje na miesiączkę która się lada moment pojawi czy to ciąża.. tego nie wiem”. Jutro mam iść zrobić Bete.
Już sama nie wiem co mam myśleć..
 
Tak. Ale tak naprawdę nie wiem już nic 🙈 byłam u lekarza u którego znalazłam termin najszybszy, wcześniej go nie znałam. Zrobił usg powiedział „coś tu widać, ale czy to endometrium, które wskazuje na miesiączkę która się lada moment pojawi czy to ciąża.. tego nie wiem”. Jutro mam iść zrobić Bete.
Już sama nie wiem co mam myśleć..
Trzeba być dobrej myśli :) życzę powodzenia :)
 
reklama
Do góry