reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mirena wkladka płodność po wyjeciu

marzycielkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2021
Postów
1 237
Hej kobietki. 15 kwietnia wyjęłam wkladke mirena ( po 3 latach). Planuje rodzeństwo dla naszej córci ;) okres jeszcze nie wrócił. Jak było u was po usunięciu wkładki? Szybko zaszlyscie w ciaze?
 
reklama
Hej kobietki. 15 kwietnia wyjęłam wkladke mirena ( po 3 latach). Planuje rodzeństwo dla naszej córci ;) okres jeszcze nie wrócił. Jak było u was po usunięciu wkładki? Szybko zaszlyscie w ciaze?
Ja miałam levosert, wyjęłam w styczniu 2020 a w kwietniu zaszłam w ciążę, niestety tamtą ciążę poroniłam, ale to nie wina wkładki. Okresy pojawił mi się jakoś 3-4 tygodnie po wyjęciu.
Obecnie jestem w kolejnej ciąży i oby tym razem było dobrze.
 
Ja miałam levosert, wyjęłam w styczniu 2020 a w kwietniu zaszłam w ciążę, niestety tamtą ciążę poroniłam, ale to nie wina wkładki. Okresy pojawił mi się jakoś 3-4 tygodnie po wyjęciu.
Obecnie jestem w kolejnej ciąży i oby tym razem było dobrze.
ja dostałam pierwszy okres po wyjeciu 3 maja. Także staramy się już w tym cyklu. Nie nastawiam się, że od razu się uda ale wiadomo nadzieja jest
 
Ja zaszłam w pierwszym cyklu starań, także szansa jest zawsze, a teraz zanim się udało zeszło nam 7 miesięcy.
 
Hej. Odświeżam temat… po 7latach Mireny i posiadaniu dwójki dzieci zdecydowaliśmy się na dzieciątko.
jak to jest z zajściem po tylu latach antykoncepcji?? i dodam ze tyle tez lat nie mam miesiączek ani plamien.
 
15 kwietnia wyjęłam wkladke mirene i dziś okazało się, że jestem w ciąży. Mam jedno dziecko, od wyjęcia odrazu się staraliśmy i sie udało :) myślę, że szybko.. Kilka miesięcy staran
 
Przez cały czas który mialam mirene nie miałam okresu. Gdy ja wyjęłam okres przyszedł w ciągu 2 tygodni, później od razu regularny jak w zegarku
 
reklama
reklama
Do góry