reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleczaki!

Dołączył(a)
16 Październik 2008
Postów
10
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Mała kładłą się wczoraj spać z ruszającą jedynką, a obudziła bez. Nie znalazłam zęba w pościeli! Czy mogła go połknąć? A jeśli nie daj Boże wpadł jej do dróg oddechowych? NIe wiem co robić...
 
reklama
Połknąć mogła , wtedy poprostu wydali bo go niestrawi. Jak by cos wielkości zęba wpadło do dróg oddechowych miała by problem z oddechem, krztusiła by się i mogło by jej charczeć w puckach. Może ząb jest gdzieś pod/za łóżkiem??
 
Właśnie tu jest problem, że wszystko obszukałam i pusto, dlatego się zdenerwowałam; połknięcie i kupa też mnie nie martwią, ale boję się tego wpadnięcia do dróg oddechowych, bo czytałam gdzieś, że dzieciaki potrafią coś "zassać" i to może zalegać w oskrzelach nawet... Kurczę, naprawdę się boję.
 
Wsuwka oskrzela i płuca są bardzo uwrażliwione na ciało obce. Jakby jej coś tam zalegało na bank dało by o sobie znać. Jesli oddycha bez trudności to nie powinno się nic stać.
 
Do góry