reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mleczko..

anita.ratajczak23

Aktywna w BB
Miasto
Gniezno,Galway
Rozwiązania
0
Mam pytanie do mam ktorych dzieci niedlugo koncza dwa latka lub juz skonczyly...
Kiedy mam przestawac dawac wiezcorami dziecku kaszki a nad ranem mleka?
Dziekuje :-)

reklama

cudelf

Fanka BB :)
Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
hej, ja daję córce mleko i kaszkę i będę dawać do ukończenia trzech lat, nawet jest tak napisane na opakowaniach mleka modyfikowanego, teraz moja mała dostaje na przemian Bebiko 3 Junior i Nestle Junior waniliowe i z miodem, myślę że na pewno jej nie zaszkodzi a nawet pomoże bo jest tam dużo różnych składników odżywczych, witamin, probiotyki,

anita.ratajczak23

Aktywna w BB
Miasto
Gniezno,Galway
Rozwiązania
0
Ja mam ten problem ze moj maly nie chce pic mleka modyfikowanego jak skonzcyl rok!Wyczuje je odrazu za to pije normalne mleko,ktore ja zageszczam kaszka

cudelf

Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
To nie przejmuj się i dawaj normalne mleko, przecież kiedyś nie było tych modyfikowanych mlek i dzieci jakoś żyły, przecież nie zmusisz dziecka do jedzenia czegoś czego nie lubi,moja córka lubi bardzo kaszkę mannę na mleku modyfikowanym, jest ona bardzo dobra, może twoje dziecko też to polubi, może mieszaj trochę zwykłego mleka i modyfikowanego albo dodaj kakao rozpuszczalne do mleka,

mamoośka

Rozwiązania
0
Moja córka nie chce pić mleka ale kaszki je bardzo chętnie ale tylko z BOBOVITY nie zmuszam jej do picia mleka bo wydaje mi się,że kaszka jej wystarcza.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry