reklama

Mleczko..

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez anita.ratajczak23, 21 Grudzień 2007.

1. anita.ratajczak23

anita.ratajczak23 Zaangażowana w BB

Mam pytanie do mam ktorych dzieci niedlugo koncza dwa latka lub juz skonczyly...
    Kiedy mam przestawac dawac wiezcorami dziecku kaszki a nad ranem mleka?
    Dziekuje :-)

2. cudelf

cudelf Fanka BB :)

hej, ja daję córce mleko i kaszkę i będę dawać do ukończenia trzech lat, nawet jest tak napisane na opakowaniach mleka modyfikowanego, teraz moja mała dostaje na przemian Bebiko 3 Junior i Nestle Junior waniliowe i z miodem, myślę że na pewno jej nie zaszkodzi a nawet pomoże bo jest tam dużo różnych składników odżywczych, witamin, probiotyki,

3. reklama
  4. anita.ratajczak23

anita.ratajczak23 Zaangażowana w BB

Ja mam ten problem ze moj maly nie chce pic mleka modyfikowanego jak skonzcyl rok!Wyczuje je odrazu za to pije normalne mleko,ktore ja zageszczam kaszka

5. cudelf

cudelf Fanka BB :)

To nie przejmuj się i dawaj normalne mleko, przecież kiedyś nie było tych modyfikowanych mlek i dzieci jakoś żyły, przecież nie zmusisz dziecka do jedzenia czegoś czego nie lubi,moja córka lubi bardzo kaszkę mannę na mleku modyfikowanym, jest ona bardzo dobra, może twoje dziecko też to polubi, może mieszaj trochę zwykłego mleka i modyfikowanego albo dodaj kakao rozpuszczalne do mleka,

6. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Moja córka nie chce pić mleka ale kaszki je bardzo chętnie ale tylko z BOBOVITY nie zmuszam jej do picia mleka bo wydaje mi się,że kaszka jej wystarcza.

Poleć forum