reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleczko..

reklama
hej, ja daję córce mleko i kaszkę i będę dawać do ukończenia trzech lat, nawet jest tak napisane na opakowaniach mleka modyfikowanego, teraz moja mała dostaje na przemian Bebiko 3 Junior i Nestle Junior waniliowe i z miodem, myślę że na pewno jej nie zaszkodzi a nawet pomoże bo jest tam dużo różnych składników odżywczych, witamin, probiotyki,
 
To nie przejmuj się i dawaj normalne mleko, przecież kiedyś nie było tych modyfikowanych mlek i dzieci jakoś żyły, przecież nie zmusisz dziecka do jedzenia czegoś czego nie lubi,moja córka lubi bardzo kaszkę mannę na mleku modyfikowanym, jest ona bardzo dobra, może twoje dziecko też to polubi, może mieszaj trochę zwykłego mleka i modyfikowanego albo dodaj kakao rozpuszczalne do mleka,
 
Moja córka nie chce pić mleka ale kaszki je bardzo chętnie ale tylko z BOBOVITY nie zmuszam jej do picia mleka bo wydaje mi się,że kaszka jej wystarcza.
 
Do góry