reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko bebiko 2

Dołączył(a)
21 Styczeń 2013
Postów
12
witam was drogie mamy mam male pytanko otoz niedlugo z coreczka jedziemy do niemiec i moje pyatanie jest takie czy jest tam mleko bebiko 2 itd jesli tak to w jakim sklepie go znajde moze rewe czy co? no i pampersy firmy pampers tez tam beda? wiem to glupie pytania ale chcialabym sie upewnic. pomozcie mi prosze
 
reklama
Hej !!

pampersy oczywiscie ze sa takie :tak: praktycznie w kazdym sklepie je kupisz
a mleka bebiko raczej tutaj nie ma , sa inne podobne..
Ja jak wyjezdzalam do De to poprostu wzielam kilka kartonow mleka bebika ze soba bo tez takie moj syn wtedy pil :tak:
moze tez zabierz ze soba i po problemie :tak:
 
szkrabek ja zabralam ze soba 3 kartony tego bebiko
i moj syn mial wtedy 2 lata
wiec nie pil go duzo jedynie dostawal flaszke na noc , a jak mleko sie skonczylo to poprostu przestal calkiem pic
i dostawal zwykle z kartonu jak mial chec na mleczko :tak::tak:

Ale moze warto potem sprobowac innego tak jak kolezanka wyzej napisala np.milupa ;-)
 
reklama
a gdzie w Polsce kupujecie najtaniej Bebiko? ja się wczoraj spotkałam w polo z promocją, że 2 są za 27 zł no ale zawsze pięknie nie bedzie :D zazwyczaj w innych sklepach daje ponad 30 za dwa opakowania ;/
 
Do góry