reklama

mleko bebiko 2

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez szkrabek1, 4 Luty 2013.

1. szkrabek1

szkrabek1 Zaciekawiona BB

witam was drogie mamy mam male pytanko otoz niedlugo z coreczka jedziemy do niemiec i moje pyatanie jest takie czy jest tam mleko bebiko 2 itd jesli tak to w jakim sklepie go znajde moze rewe czy co? no i pampersy firmy pampers tez tam beda? wiem to glupie pytania ale chcialabym sie upewnic. pomozcie mi prosze

2. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

Hej !!

pampersy oczywiscie ze sa takie :tak: praktycznie w kazdym sklepie je kupisz
    a mleka bebiko raczej tutaj nie ma , sa inne podobne..
    Ja jak wyjezdzalam do De to poprostu wzielam kilka kartonow mleka bebika ze soba bo tez takie moj syn wtedy pil :tak:
    moze tez zabierz ze soba i po problemie :tak:

3. reklama
  4. szkrabek1

dzieki bo pomalu jakiegos stresu dostaje ajak tam jest ze szczepionkami?

5. szkrabek1

a jakiego ty mleka podawalas dziecku jak ci sie polskie bebiko skonczylo
    ?

6. riba_1

riba_1 Mamusia Olivka :)

moj synek pije milupe, bedac w pl dawalam bebiko. nie bylo zadnych problemow ze zamiana

7. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

szkrabek ja zabralam ze soba 3 kartony tego bebiko
    i moj syn mial wtedy 2 lata
    wiec nie pil go duzo jedynie dostawal flaszke na noc , a jak mleko sie skonczylo to poprostu przestal calkiem pic
    i dostawal zwykle z kartonu jak mial chec na mleczko :tak::tak:

Ale moze warto potem sprobowac innego tak jak kolezanka wyzej napisala np.milupa ;-)

8. szczęśliwaa

szczęśliwaa Zaciekawiona BB

a gdzie w Polsce kupujecie najtaniej Bebiko? ja się wczoraj spotkałam w polo z promocją, że 2 są za 27 zł no ale zawsze pięknie nie bedzie :D zazwyczaj w innych sklepach daje ponad 30 za dwa opakowania ;/

Poleć forum