reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko bebiko

Olka1909

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2018
Postów
30
Witam urodził mi sie syn 4300. 57dlugi. Mao7dni Mam problem bo nie mam pokarmu i musze karmic butelko nie wiem ile mam mu robic mleka robie 60 i sie nie dojada ..a niemowlak powinien jesc 40 i tak o jedno wiecej .....
 
reklama
Proponuję skonsultować z położną, która przyjdzie do Was na wizytę.

Dziecko to nie robot - jedno je częściej mniejsze porcje, a inne rzadziej porcje większe. Grunt by dobrze przybierało na wadze.
A czy ma jakieś inne dolegliwości - ulewanie, refluks?
 
Witam urodził mi sie syn 4300. 57dlugi. Mao7dni Mam problem bo nie mam pokarmu i musze karmic butelko nie wiem ile mam mu robic mleka robie 60 i sie nie dojada ..a niemowlak powinien jesc 40 i tak o jedno wiecej .....
Słuchaj się własnego instynktu a nie poloznej. Mi tak w głowie zakręciła że nie mogłam dojść do tego wszystkiego. Mleko modyfikowane jest wartościowe dlatego pamiętaj - nie przekarmiać !! Karm mniej więcej co 3 godziny, moja też piła 60 ml o tym czasie a ważyła mniej.Syn jest duży to też potrzebuje zjeść , jednak bez przesady bo bardzo wzrośnie na wadze. Dopajaj woda między posiłkiem :)
 
Staram sie go karmic co 3godziny ale niekiedy musze mu dorobic jeszcze 30. .a powiecie czy wasze maluchy czkawkie maja kilka razy nadzien bo moj syn ma 3 4razy i od czego napewno nie od zimna.
 
Staram sie go karmic co 3godziny ale niekiedy musze mu dorobic jeszcze 30. .a powiecie czy wasze maluchy czkawkie maja kilka razy nadzien bo moj syn ma 3 4razy i od czego napewno nie od zimna.
Moja miała ciągle w brzuchu a po urodzeniu tak samo. Na początku nas to stresowało ale nie ma czym się martwic - dziecku to w ogóle nie przeszkadza. :-)
 
Moja tez w pierwszym półroczu życia miała czkawkę 2-4 razy dziennie. Nie jest to nic niepokojącego i wynika z niewykształconego dobrze przewodu pokarmowego. Jedne dzieci ulewają inne mają czkawki, a niektóre żadne z tej przypadłości. Z czasem samo minie.
 
Witam urodził mi sie syn 4300. 57dlugi. Mao7dni Mam problem bo nie mam pokarmu i musze karmic butelko nie wiem ile mam mu robic mleka robie 60 i sie nie dojada ..a niemowlak powinien jesc 40 i tak o jedno wiecej .....
Moja córka miała 4620 i 59 długa. Moja juz ma ponad dwa tygodnie i karmie ja co dwie godziny po 60 czasami 80. Młoda nie chce sobie przedluzyc czasu między karmieniani. No i ma też często czkawke i pojawia się często jak się jej odbije.
 
Słuchaj się własnego instynktu a nie poloznej. Mi tak w głowie zakręciła że nie mogłam dojść do tego wszystkiego. Mleko modyfikowane jest wartościowe dlatego pamiętaj - nie przekarmiać !! Karm mniej więcej co 3 godziny, moja też piła 60 ml o tym czasie a ważyła mniej.Syn jest duży to też potrzebuje zjeść , jednak bez przesady bo bardzo wzrośnie na wadze. Dopajaj woda między posiłkiem :)
Mnie polozna tez nieźle nakręcila i tez sama nie wiem czy dobrze ze ja po słuchałam. Mała ma tarke na czole a polozna stwierdziła że to od nietolerancji laktozy i kazała zmienić mleko i tak też zrobiłam i czytam wszędzie ze to żaden objaw na brak tolerancji.
 
reklama
Do góry