reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko bebiko

Nie ma co popadać w panikę, dzieci czasami jedzą mniej i to nie oznacza nic złego. Warto zapytać lekarza jaka może być tego przyczyna.
 
reklama
Mam kropelki ale co dzien nie moge mu dawac bo sie przyzwyczaji i sam nie bedzie robił ...
Mi pediatra mówiła ze na mm dziecko może nie robić kupki do 3 dni a na kp do tygodnia. Ja na zaparcia gotowałam kompocik jabłkowy (bez cukru), dawałam 40-60ml i do 2h była kupka.
 
A powiecie czy wasze niemowlaki tez sa takie nie spokojne ..dzieciaczek spokojny był zjadł itp az do niedzieli w niedziele od godz 14..taki zrobil sie nie spokojny marudny ...nwm czy mu cos dolega czy co jak spi to tez nie spokojnie .a wczesniej tego nie bylo ma 2tygodnie
 
Moje dzieciaczki po około 2 tyg od porodu się "uaktywnialy" i dopiero wtedy pokazywały się ich charaktery, humorki i dolegliwości. W większości dzieci do 2 tyg - miesiąca po porodzie są mniej aktywne i bardziej ospale.
 
Z dnia nadzien taki nie spokojny ..wczesniej sam zasypial a teraz 2 godziny musze bujac cudowac zeby chociaz na godz przysnoł ...pomyslicie ze panikuje ale boje sie bo to moje 1dziecko i wyczekane 4lata..wiec wole dmuchac na zimno ...a troszkie przeszlam w czasie ciozy ..
 
A jeszcze was cos sie zapytam czy dla niemowlaka 2tygodniowego 90dawac mleka nie zaduzo bo jak mu 60robilam to sie nie dojadał ...waga 4300.
 
reklama
Roznie ale co 3 tak co 4 niekiedy co 5 jak spi to go nie budze ...dzieki za odp.myslalam ze troche przy duzo jak na 2 tyg malucha .bo powinien pic 40 niemowle
 
Do góry