reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko dla 2 latka

wiki151208

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2011
Postów
30
Miasto
Chodzież
witam, mam 2 letnia corke,do 10mż karmilam ja piersia, poczym zaczelam ja dokarmiac sztucznym mleczkiem(NAN).Po 4 miesiacach mala zaczela wymiotowac po mleku ,niemal codziennie.Pediatra polecil ENFAMIL AR.2,odkad je pije jest ok, chetnie pije,smakuje jej ,nic sie nie dzieje, ale jak juz pisalam ma 2 lata a mleko jest przystosowane do potrzeb dziecka w wieku od 6 -12 mcy.Martwie sie czy nie jest juz dla niej za ubogie w zelazo czy wapn, ale boje sie wprowadzic inne(nie wiem zreszta jakie)Prosze o podpowiedz!:-(
 
reklama
Mój synek odkąd skończył 1.5 roku pije krowie mleko , rzucał butlą czy kubkiem z modyfikowanym i go nie chciał . tego krowiego nie pije jakoś dużo bo on ogólnie nie jest fanem samego mleka , woli jogurt maślankę , kefir itp . mleko to czasem z płatkami albo jak go najdzie to mówi ze chce.
 
Moja miała ten sam problem, ale po Bebiko HA. Zmieniłyśmy na Bebilon i pije go do dzisiaj. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała dać jej np Bebilon 4 i zobaczyła jaka będzie reakcja. Dodam że moja ma lekką skazę białkową ale właśnie przy Bebilonie nic się nie dzieje.
 
dla dwulatka nie szukałabym już mleka modyfikowanego - to jest polski ewenement - tylko u nas reklamy zalecają pić mleko modyfikowane do 3 rż - szkoda że nie reklamują, że do matury byłoby najlepsze - bo pewnie niektórzy by podawali:) Na całym świecie po skończonym roczku dzieci piją krowie (byle nie uht)
 
Mój synek odkąd skończył roczek pije mleko krowie.
Wcześniej zaczęłam mu podawać powoli jak miał ok 7 m-cy. Dostawał budyń, manne itp + do 9 m-ca karmiłam go piersią.
Teraz mleka pije bardzo dużo bo lubi zupy mleczne, manny i samo mleko też.

Wydaje mi się, że 2-letnie dziecko może bez problemu pić już mleko krowie. Oczywiście nie UHT.
 
reklama
Do góry