reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko dla małego mieszkańca Anglii

Sunflowers

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2007
Postów
27
Witam;

Poszukuję Mam, które posiadają wiedzę jakie mleko modyfikowane można kupić w Anglii. Zależy mi bardzo na produkcie dla 5 tygodniowego maluszka, który wiecznie ulewa. U nas jest dostępny Bebilon AR, Enfamil i chyba jeszcze coś z NAN. Ale co można kupić w takim przypadku na Wyspach?
Czekam na Wasze wiadomości
 
reklama
Jesli chodzi o specjalne mleczko dla ulewajacych to moze byc problem, poniewaz takie mleko mozesz dostac tylko na recepte. Po przyjezdzie musialabys sie zarejestrowac do najblizszej przychodni i wytlumaczyc swemu lekarzowi o co chodzi. Wtedy prawdopodobnie wypisze ci na nie recepte.
W Anglii jest dostepne mleczko zupelnie innych firm niz w Polsce, i nie ma tu az tak wielkiego wyboru. Najlepiej jak sie zabezpieczysz i wezmiesz kilka opakowan z Polski, zanim w Anglii lekarz przepisze ci cos podobnego.
pozdrawiam
 
Problem w tym, że to mleko ma być dla maluszka, któryna razie nie wybiera się do Polski. Sprawa dotyczy mojej kuzynki, która nie wie, jak sobie poradzić z tym ulewaniem. Miałam nadzieję, że przynajmniej Enfamil jest dostępny na Wyspach, bo skoro jest np. w Polsce, Francji i Hiszpanii, to dlaczego nie w Anglii?
Niemniej jednak Karolino 55 dziękuję za wskazówkę.
 
Nie wiem czy to pomoże, ale Cow&Gate, ma mleko modyfikowane ułatwiające trawienie.

My używamy :tak:
 
Do góry