reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko dla noworodka

ivette73

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
438
Miasto
Podbeskidzie
Witam ,

niedługo urodzę , mam zamiar karmić piersią jednak z doświadczenia wiem i również byłam zmuszona poprzednie dziecko karmić mlekiem w proszku.
Chciałabym sobie zakupić takie jedno opakowanie żeby mieć w domu na zapas, gdybym musiała podać takie mleko, lecz niestety nie wiem jakie mleko kupić ( pierwsze dziecko rodziłam bardzo dawno):-)

Proszę o radę :-)
 
reklama
w aptekach mozna kupic NAN i Bebilon w malych buteleczkach, polecam, bo jesli tylko na wszelki wypadek to szkoda cale opakowanie kupowac
 
Myślę że warto się jednak wstrzymać się zakupem do porodu jeśli nie będzie Pani miała pokarmu to z pewnością dziecko będzie dokarmiane na oddziale, tam ten uzyska Pani fachową poradę jakie mleko zakupić, być może najlepsze będzie mleko które dziecko zacznie dostawać już w szpitalu.
 
Do góry