reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko HiPP Comfort - wasze odczucia

Malwina i Staś

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Maj 2020
Postów
21
Dobry wieczór,
Potrzebuje Waszej opinii/odczucia/wrażenia na temat mleka HiPP Comfort.
Czy to mleko możliwe jest żeby powodowało alergię, skazę białkową lub uczulenie na laktozę?
Nie znam się na składach mleka, ale czy to możliwe?
Moje dziecko od pierwszego miesiąca życia piję to mleko, że względu na to że po wcześniejszym miał notorycznie zatwardzenie. Po około 2 tygodniach stosowania pierwszy raz zdarzyła mu się kupa z nitkami krwi, powtórzyło się to około 4 razy w odstępach tygodnia/dwóch. W tym czasie również dostał wysypki na twarzy. Pediatra stwierdził alergię, przepisał Nutramigen. Po Nutramigen wysypka zeszła, zaczęło się ulewanie po każdym posiłku oraz ponownie doskwierało zatwardzenie. Wróciliśmy do HiPP Comfort, kupki zaczęły być normalne, ulewanie zniknęło.Wysypka raz jest, raz nie ma. Stwierdzono, że to jednak był trądzik niemowlęcy. Obecnie synek ma 3 miesiące, pije HiPP Comfort od 2 miesięcy, od ponad dwóch tygodni kupki są zielone i dość rzadkie, czasami odparzaja dupkę, wczoraj znów zauważyłam jakby ślady krwi. Od około tygodnia synek ulewa praktycznie co posiłek. Dostaliśmy skierowanie do alergologa, ale czy to możliwe żeby to mleko mogło uczulać? Przecież pisze , że jest dla delikatnych brzuszków.
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety nutramigen,ale ok.roku zaczęłam jej podawać bebilon i było ok.Robilam testy ale na mleko nie była uczulona jednak nie mogła ani hipp,ani bebilon ha.Moja córka po hippie bardzo ulewala,az szło jej noskiem,miała krostki.
Niestety nutramigen,ale ok.roku zaczęłam jej podawać bebilon i było ok.Robilam testy ale na mleko nie była uczulona jednak nie mogła ani hipp,ani bebilon ha.Moja córka po hippie bardzo ulewala,az szło jej noskiem,miała krostki.
 
Rozwiązanie
Do góry