reklama

Mleko kobiece

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez michalstefanicki, 6 Lipiec 2012.

1. michalstefanicki

michalstefanicki Początkująca w BB

Witajcie Drogie mamy,
    mam problem ponieważ moja siostra pa problemy zdrowotne
    nie może swojej perełki karmić piersią :( przeczytała w poradniku że mleko matki w początkowym
    okresie karmienia niemowlaka jest niezastąpione, postanowiłem poszukać mamy która ma więcej mleka
    niż pociecha jest w stanie zjeść :) Wiem że niektóre kobiety mają nadmiar pokarmu i szkoda by się
    zmarnowało gdy ktoś inny jest w potrzebie. Sam oddaję krew honorowo i wiem o co chodzi !
    Szukam mamy z Warszawy która by nas mogła wspomóc pokarmem, świeżym nie mrożonym,
    mógłbym odbierać rano czy popołudniu najchętniej w ramach pomocy ludzkiej ale w grę wchodzi odpłatność.
    Kwestia ustalenia .
    pozdrawiam i liczę na odzew mailowy
    pozdrawiam
    Michał Stefanicki

2. toliveistodie

toliveistodie Fanka BB :)

Od początku praktycznie karmię dzieci mlekiem modyfikowanym (na początku mieszanym - mm + moje mleko) - nie byłam w stanie wykarmić bliźniąt, laktacja ustała. Miałam propozycję podawania mleka koleżanki, która odstawiała dziecko od piersi, ale pielęgniarki w szpitalu mi odradziły. Generalnie chodziło o brak przebadania mleka i w przypadku wystąpienia alergii nie bardzo wiadomo co odstawiać... chyba mleko modyfikowane jest lepszym rozwiązaniem...taka jest moja opinia.

3. reklama
  4. RiSiA

RiSiA Gość

zgadzam sie, nie robmy mleka MM gorszego od mleka kobiecego,.. to już nie te czasy:tak:

5. michalstefanicki

Być może tak jest, ale każdy postępuje inaczej i jest wiele różnych "szkół". Siostra chciałaby jednak by to było naturalne mleko ja staram się jej tylko pomóc. Być może ktoś przy okazji nie wyleje do zlewu mleka a pomoże.

6. jaipur

jaipur Fanka BB :)

mleko mm takie same tylko lepszy marketing :-p
    niestety nie karmię już piersią od 2mcy, bo bym pomogła.Powodzenia, pozdrawiam

7. michalstefanicki

No ja niestety z racji płci nie posiadam i posiadać nie będę nie ważne jakbym się starał dlatego u karmiących mam szukam pomocy :) dzięki chęci też się liczą !

8. karolina211

karolina211 Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]"[/FONT][FONT=&quot]zanik" laktacjisię zdarza ,ja miałam kilka razy, pomagały mi herbatki – próbowałamróżnych, potrzebna jest niestety dużacierpliwość. Zastanawiam się może warto spróbować z kapsułkami Lactinatal,wcześniej, nawet nie wiedziałam o istnieniu takich preparatów, zapytałam waptece i właśnie je poleciła mi farmaceutka”.[/FONT]

9. andziaa21

andziaa21 Zaangażowana w BB

Ja też już nie karmię, ale teraz są takie mleka w aptekach, że na bazie takiego normalnego kobiecego. I racja że lepsze mamy ale nie tak do końca.

10. reklama
  11. tab

tab Isiowa mama

Chętnie bym pomogła, niestety za daleko mieszkam, ale może ktoś stąd będzie w stanie coś doradzić? bankmleka.pl Wyczytałam, że tylko na potrzeby jednego szpitala na razie jest to mleko przeznaczane, ale może uda się tam znaleźć jakąś pomoc.

Poleć forum