reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko kobiece

Dołączył(a)
6 Lipiec 2012
Postów
3
Witajcie Drogie mamy,
mam problem ponieważ moja siostra pa problemy zdrowotne
nie może swojej perełki karmić piersią :( przeczytała w poradniku że mleko matki w początkowym
okresie karmienia niemowlaka jest niezastąpione, postanowiłem poszukać mamy która ma więcej mleka
niż pociecha jest w stanie zjeść :) Wiem że niektóre kobiety mają nadmiar pokarmu i szkoda by się
zmarnowało gdy ktoś inny jest w potrzebie. Sam oddaję krew honorowo i wiem o co chodzi !
Szukam mamy z Warszawy która by nas mogła wspomóc pokarmem, świeżym nie mrożonym,
mógłbym odbierać rano czy popołudniu najchętniej w ramach pomocy ludzkiej ale w grę wchodzi odpłatność.
Kwestia ustalenia .
pozdrawiam i liczę na odzew mailowy
pozdrawiam
Michał Stefanicki
 
reklama
Od początku praktycznie karmię dzieci mlekiem modyfikowanym (na początku mieszanym - mm + moje mleko) - nie byłam w stanie wykarmić bliźniąt, laktacja ustała. Miałam propozycję podawania mleka koleżanki, która odstawiała dziecko od piersi, ale pielęgniarki w szpitalu mi odradziły. Generalnie chodziło o brak przebadania mleka i w przypadku wystąpienia alergii nie bardzo wiadomo co odstawiać... chyba mleko modyfikowane jest lepszym rozwiązaniem...taka jest moja opinia.
 
Być może tak jest, ale każdy postępuje inaczej i jest wiele różnych "szkół". Siostra chciałaby jednak by to było naturalne mleko ja staram się jej tylko pomóc. Być może ktoś przy okazji nie wyleje do zlewu mleka a pomoże.
 
mleko mm takie same tylko lepszy marketing :-p
niestety nie karmię już piersią od 2mcy, bo bym pomogła.Powodzenia, pozdrawiam
 
No ja niestety z racji płci nie posiadam i posiadać nie będę nie ważne jakbym się starał dlatego u karmiących mam szukam pomocy :) dzięki chęci też się liczą !
 
[FONT=&quot]"[/FONT][FONT=&quot]zanik" laktacjisię zdarza ,ja miałam kilka razy, pomagały mi herbatki – próbowałamróżnych, potrzebna jest niestety dużacierpliwość. Zastanawiam się może warto spróbować z kapsułkami Lactinatal,wcześniej, nawet nie wiedziałam o istnieniu takich preparatów, zapytałam waptece i właśnie je poleciła mi farmaceutka”.[/FONT]
 
Ja też już nie karmię, ale teraz są takie mleka w aptekach, że na bazie takiego normalnego kobiecego. I racja że lepsze mamy ale nie tak do końca.
 
reklama
Chętnie bym pomogła, niestety za daleko mieszkam, ale może ktoś stąd będzie w stanie coś doradzić? bankmleka.pl Wyczytałam, że tylko na potrzeby jednego szpitala na razie jest to mleko przeznaczane, ale może uda się tam znaleźć jakąś pomoc.
 
reklama
Do góry