reklama

Mleko kobiece

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez michalstefanicki, 6 Lipiec 2012.

1. michalstefanicki

michalstefanicki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie Drogie mamy,
    mam problem ponieważ moja siostra pa problemy zdrowotne
    nie może swojej perełki karmić piersią :( przeczytała w poradniku że mleko matki w początkowym
    okresie karmienia niemowlaka jest niezastąpione, postanowiłem poszukać mamy która ma więcej mleka
    niż pociecha jest w stanie zjeść :) Wiem że niektóre kobiety mają nadmiar pokarmu i szkoda by się
    zmarnowało gdy ktoś inny jest w potrzebie. Sam oddaję krew honorowo i wiem o co chodzi !
    Szukam mamy z Warszawy która by nas mogła wspomóc pokarmem, świeżym nie mrożonym,
    mógłbym odbierać rano czy popołudniu najchętniej w ramach pomocy ludzkiej ale w grę wchodzi odpłatność.
    Kwestia ustalenia .
    pozdrawiam i liczę na odzew mailowy
    pozdrawiam
    Michał Stefanicki

2. toliveistodie

toliveistodie Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od początku praktycznie karmię dzieci mlekiem modyfikowanym (na początku mieszanym - mm + moje mleko) - nie byłam w stanie wykarmić bliźniąt, laktacja ustała. Miałam propozycję podawania mleka koleżanki, która odstawiała dziecko od piersi, ale pielęgniarki w szpitalu mi odradziły. Generalnie chodziło o brak przebadania mleka i w przypadku wystąpienia alergii nie bardzo wiadomo co odstawiać... chyba mleko modyfikowane jest lepszym rozwiązaniem...taka jest moja opinia.

3. reklama
  4. RiSiA

RiSiA Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zgadzam sie, nie robmy mleka MM gorszego od mleka kobiecego,.. to już nie te czasy:tak:

5. michalstefanicki

michalstefanicki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Być może tak jest, ale każdy postępuje inaczej i jest wiele różnych "szkół". Siostra chciałaby jednak by to było naturalne mleko ja staram się jej tylko pomóc. Być może ktoś przy okazji nie wyleje do zlewu mleka a pomoże.

6. jaipur

jaipur Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mleko mm takie same tylko lepszy marketing :-p
    niestety nie karmię już piersią od 2mcy, bo bym pomogła.Powodzenia, pozdrawiam

7. michalstefanicki

michalstefanicki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja niestety z racji płci nie posiadam i posiadać nie będę nie ważne jakbym się starał dlatego u karmiących mam szukam pomocy :) dzięki chęci też się liczą !

8. karolina211

karolina211 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=&quot]"[/FONT][FONT=&quot]zanik" laktacjisię zdarza ,ja miałam kilka razy, pomagały mi herbatki – próbowałamróżnych, potrzebna jest niestety dużacierpliwość. Zastanawiam się może warto spróbować z kapsułkami Lactinatal,wcześniej, nawet nie wiedziałam o istnieniu takich preparatów, zapytałam waptece i właśnie je poleciła mi farmaceutka”.[/FONT]

9. andziaa21

andziaa21 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też już nie karmię, ale teraz są takie mleka w aptekach, że na bazie takiego normalnego kobiecego. I racja że lepsze mamy ale nie tak do końca.

10. reklama
  11. tab

tab Isiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chętnie bym pomogła, niestety za daleko mieszkam, ale może ktoś stąd będzie w stanie coś doradzić? bankmleka.pl Wyczytałam, że tylko na potrzeby jednego szpitala na razie jest to mleko przeznaczane, ale może uda się tam znaleźć jakąś pomoc.

Poleć forum