reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko krowie dla 1-2 miesiecznego niemowlaka

Maja corka pije mleko moje ale jak będzie miała 1,5 lat to powoli zaczne wprowadzać mleko krowie(od "gospodarza") i uwazam że to jest najodpowiedniejszy moment. Większoość dzieci w mojej rodzinie miało tak wprowadzone mleko i wszystko było ok. A 3 tata to dla mnie gruba pezesada, no chyba że dziecko jest chore.
 
reklama
hmm.. sama nie wiem czy dałabym dziecku takiemu malutkiemu krowie mleko, ono jednak ma inny skład niż mleko z piersi kobiety albo specjalne dla niemowląt (jak np stosowane przez nas zastępczo to z Enfamilu: Enfamil Premium 1-2-3-O-lac od 21,20 zł. - enfamilwsieci.pl ).
Ale krowie?
Może nie do końca, że mleko krowy to dla cielaka, ale coś mam wątpliwości do powania go takiemu całkiem małemu maluszkowi.
 
oj ja mocno bym sie zastanowila,zeby dac takiemu maluszkowi mleko krowie.balabym sie,ze za bardzo nereczki bym obciazyla.ja wiem,ze kiedys robili to czy tamto,ale kiedys,a teraz duzo sie rozni i ja wychowujac swoje dziecko nie sugeruje sie co bylo 20 czy 30 lat temu.
 
Do góry