reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko krowie

a właśnie ze napisze ze robisz GLUPOTE

juz na pierwszy rzut oka widac roznice miedzy cielakiem a niemowleciem:cool:
mleko krowie zostalo stworzone przez nature jako pokarm dla cielat-CZYLI DLA ZWIERZAT NASTAWIONYCH NA WZROST ROGOW,KOPYT,SZYBK I WZROST MASY CIALA TYCHZE ZWIERZAT
nie wspomne juz o roznicach anatomicznych zoladkow ludzkich i krowich,o roznicach w przewodzie pokarmowym itd, o tym ze nerki noworodka i potem niemowlecia sa obciazane przez to SWINSTWO

poczytaj sobie co to jest mleko-ale nie artykuly lobby mleczarskiego czy ich reklamy typu,,pij mleko-bedziesz wielki,,-raczej chory

mleko to swinstwo -sprobuj nie pic tego badziewia jakies pol roku sama sie przekonasz
 
Ostatnia edycja:
reklama
o boze..4-miesiecznemu dziecku mleko od krowy?
ale co cie do tego zmusza aby podac dziecku tak malemu krowie mleko?koszt mleka w proszku?
ja bym sobie chleb od ust odjela, a nie dalabym dziecku takiego mleka,
czytalam wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn, ktore maja dylemat czy w wieku 2 lat podac dziecku krowie mleko..
a twoj dylemat polega tylko na tym w jaki sposob rozrobione,wedlug mnie(i nie tylko)w takim razie nie ma zadnej roznicy jak je podasz bo i tak bedzie to trucizna dla dziecka nerek...
zastanow sie..
 
Ostatnia edycja:
Ja dawałam mleko krowie (troche rozwodnione) po skończeniu roku u synka i nic mu nie było.... Córka ma 2 lata i nadal nic z mlekiem krowim nie może bo ma alergie więc mleka wcale nie pije niestety bo tego z apteki nie toleruje i wymiotuje...:-(
 
Do góry