reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane Bebilon Pepti Syano

reklama
Spróbuj CapriCare. To mleko to było zbawienie, bo to co działo się przy innych... szkoda pisać.
Spróbować może, ale ja osobiście bym poleciła jednak uważać z CapriCare mimo jego dobrych opinii. Moją córkę okropnie uczuliło to mleko i męczyła się przy nim okropnie. To była tragedia i ogromny niewypał w naszym przypadku. Chyba najgorsze mleko jakie mieliśmy 🫣
 
Dzień dobry. Syn skończył 6 tygodni i walczymy z okropnym bólem brzuszka. Był dokarmiany mlekiem Nan OptiPro Plus poczym strasznie ulewał i nie przybierał na wadze, więc przeszliśmy na Bebilon AR. Przez 2-3 tygodnie było wszystko w porządku, po czym zaczęło się ponowne ulewanie, straszny ból brzucha po zjedzeniu. Do tego doszły śmierdzące kupki i gazy oraz kroski na twarzy. Położna poradziła zmienić mleko na Bebilon Pepti Syano, bo może mieć nietolerancje laktozy. Gdzie po tym mleku również nie ma żadnej poprawy. Wszystkie objawy dalej się utrzymują. Widać, że dziecko strasznie się męczy, a my jako rodzice nie możemy mu pomóc. Czy ktoś miał podobny przypadek i może nam poradzić, gdzie możemy znaleźć pomoc. Do jakiego specjalisty się udać?
Bebilon pepti syneo ma w składzie laktozę. Dodatkowo to mleko jest przeznaczone dla dzieci z alergią na bmk. Położna jeżeli podejrzewała nietolerancję laktozy powinna zaproponować mleko bez laktozy
Np. Bebilon bez laktozy, nan bezlaktozowy.
Mleko dla dzieci z alergią na bmk bez laktozy to nutramigen.
 
U nas kolki się zaczęły w 3 tyg. Wszystkie dobre rady nic nie dawały. Ciągłe wizyty u pediatry. Bebilon Pepti też nie rozwiązał problemu. Alergolog w sumie też niewiele więc w 5 ms pediatra przepisała Nutramigen i to było nasze wybawienie. Nawet nie wiedziałam że mam w domu takie wesołe i uśmiechnięte dziecko a ja przypomniałam sobie co to jest przespać parę godz. ciągiem.
 
Do góry