reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane - kiedy, ile, jakie?

Jak przechodzicie z mleka 1 na 2? Czy podajecie od razu porcje mleka czu wprowadzacie stopniowo i czy mozna np. stopniowo podawac miarki mleka Nan 2 z 1 czy nie wolno mieszac?
 
reklama
Ja przeszłam od razu. Skaończyło mi sie bebiko 1 to otworzyłam bebiko 2 i je podałam.
 
Moja Córeczka jest na Bebilonie. Skończyła cztery miesiące, to dostała mleko z numerem 2
 
Kasia700 już po czasie, ale mi lekarz pediatra powiedzial, ze jak dziecko skończy 5 m-cy to dopiero można podawać NAN2. Na opakowaniu jest napisane do 4 m-ca...ale nie dodali, że włacznie z 4 m-cem. Wystarczyło napisać, że dio końca 4 miecha i finito. Ja już się gubię w tych zaleceniach, bo np. witamine D3 lekarz kazał podawać od 2 tygodnia życia, a u innych słyszałam, że jak skończy 2 tygasie. Pełno takich niedociągnięć. Trzeba pytać i drążyć, bo niektóre rzeczy mogą zaszkodzić naszych bobaskom. Pozdrowienia ;D





 
Witam :)
Dziewczyny, dla niektorych ten problem moze okazac sie zadnym problemem, nie mniej ja go mam: jakim mlekiem karmic swoje Malenstwo? moj synek dostaje poki co nan (na razie jedna butle, na noc, nan1), ale nie jestem pewna,czy warto przy nim pozostac... jest taki wybor, ze w glowie sie kreci. Czy u Was ktores cieszy sie wiekszym lub mniejszym uznaniem? jaka jest roznica miedzy bebiko a bebilon?czy ktores szczegolnie czesto uczula? dziekuje i pozdrawiam :)
 
reklama
Moje pierwsze dziecko wychowane było na NAN-ie.
Przy drugim próbowaliśmy i nan, bebiko, bebilon. Zostaliśmy przy bebilonie. A zdecydowałam się na ten wybór dlatego, że mleko to zawiera probiotyki i inne witaminy i ponoć jest najbardziej zbliżone składem do mleka matki. Ale tak ogłaszają się wszyscy producenci ;)
Łukasz ma problemy brzuszkowe, częste luźne kupki i dodatkowo zawsze dawałam lacidofil, a przy bebilonie już tego nie muszę robić, bo niby zawiera te prebiotyki. Póki co jest OK.



 
Do góry