reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko nastepne w plynie

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2010
Postów
11
Miasto
Wlochy, Turyn
Witam,
Prosze was o pomoc. Czy w Polsce mozna dostac mleko nastepne (od 6 do 12 miesiaca) w plynie? Mieszkam we Wloszech i moja coreczka pije Mellin 2 w plynie. Ewentualnie zadowoli sie tez mlekiem Aptamil 2 tez w plynie. Mleka w proszku odmawia stanowczo bez wzgledu na marke. Do tego dostawala po nim zatwardzenia i pogarszal sie jej refluks. Planuje przyjazd do Polski na ok 3 tygodnie i troche trudno mi przywiezc taki duzy zapas mleka. Slyszalam ze Bebilon jest bardzo podobny do Aptamil ale nigdzie nie moge znalezc informacji o plynnej jego wersji.
 
reklama
witaj!
ja bym proponowala zaopatrzyc sie w takie mleko we Wloszech...ja mleka w plynie dla maluchow przyznam sie w Polsce nie widzialam...sadzac po suwaczku mala ma prawie 10msc wiec jesli nie toleruje innego mleczka niz te ktore pije,chyba nie pozostaje ci innego jak przeliczyc ile moze wypic przez ten okres,ktory bedziecie w Polsce...Tylko jesli lecicie samolotem,to moze byc problem,ale juz w tym nie pomoge...poprostu nie znam sie na tych przepisach...
pozdrawiam...
 
dzieki za odpowiedzi ;) Z bebilon to chyba jest tylko 1 dla noworodkow. Sprawdze w Tesco, mam nadzieje ze cos znajde bo inaczej to bede musiala zabrac ok 15 kg mleka bo bede prawie miesiac w Polsce a lece samolotem. Ale troche mnie to dziwi ze w Polsce tak trudno o mleko w plynie. Sa tu przeciez te same marki co we Wloszech, np Hipp, Milupa ktore tutaj mozna kupic w plynie.
 
Do góry