reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko następne?

*martusia*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2012
Postów
3 231
Miasto
Warszawa
jakie polecacie mleko następne? chciałabym aby było ono wiodące w diecie dziecia i aby był po nim dłużej syty. czy bebiko 2r z kleikiem ryżowym to dobry wybór? aaa i mój dzieć ulewa też ale mam na to zagęszczacz. a może wystarczy bebiko od 6 msca zwykłe i zagęszczać?

poproszę o rady bo już zgłupiałam.
 
reklama
Moja rada to: normalne mleko następne np. Bebilon2 + zagęszczać np Bebilon nutriton. Myślę że to lepsze rozwiązanie nić mleko z kleikiem ryżowym. Dodam że po kleiku mały może mieć problemy brzuszkowe. Mam nadzieję że Oliemu minie ulewanie do 6mż i nie będzie trzeba nic kombinować:tak:
 
Kasieq wiesz mysle podobnie... bo z tym jego ulewaniem dzis cyrki.
Kasiulka ja karmie malego bebilonem ar na ulewanie. niestety nie ma bebilonu ar 2 a enfamilu ar 2 mu nie dam bo juz mi sie porzygal po nim i jechalam do szpitala.

mysle tez zeby zobaczyc bebiko 2 i zageszczac i zobaczyc czy sie najada nim i ogolnie czy mu pasuje.
 
dziewczyny, a wasze szkraby jak reagują na zagęszczacz? pytam, bo mój młody miał nutriton i tragedia z kupami była:wściekła/y:wcześniej każda pielucha z kupą(był tylko na cycu), a później 1 kupa na 4 dni i wrzask w trakcie jej robienia-masakra. wywaliłam to do kosza i nigdy już nikt mnie na to nie namówi.
 
dziewczyny, a wasze szkraby jak reagują na zagęszczacz? pytam, bo mój młody miał nutriton i tragedia z kupami była:wściekła/y:wcześniej każda pielucha z kupą(był tylko na cycu), a później 1 kupa na 4 dni i wrzask w trakcie jej robienia-masakra. wywaliłam to do kosza i nigdy już nikt mnie na to nie namówi.

ja nic nie zagęszczam. nasze mleko samo gęstnieje po 10 min ;) ale pytałam pediatrę bo też mieliśmy brzuszkowe problemy i powiedziała że takie mleka i zagęszczacze mogą powodować problemy z kupą. a dajesz małemu pić? bo to też ważne przy karmieniu mm.

a co do mleka to już wybrałam i od końca 5 miesiąca będę dawać bebiko 2r.
 
reklama
Ja stanowczo polecam Bebilon. Wiadomo ile mam tyle opinii, ale o Bebiko wiele mam narzekało, dziecią nie pasowało. Mojemu synowi też. A jak ostatnio próbowałam dać bebiko, to dostał mega zatwardzenia (lekarz powiedział, że to wina Bebiko) 3 tyg. mi się męczył, aż leki dopiero pomogły, domowe sposoby nic nie dały.
 
Do góry