reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko następne

G

goszczaca

Gość
Witam. Mam pytanie do mam karmiących mm, jak wprowadza się mleko następne 2 i kiedy(brzdąc kończy jutro 5m)? stopniowo czy od razu?
 
reklama
kazdy robi inaczej ja wprowadzilam jak Kubus skonczyl 6 miesiecy,poprostu 1 sie skonczyla i kupilismy 2 bez mieszania 1 i 2, co prawda pierwsze kilka dni jadl nieladnie ale dalismy rade :)

niektore mamy stopniowo wprowadzaja zastepujac np 1 miarke 1- dwojka i tak po jakims czasie calkowicie przechodza, mysle ze zalezy tez od dziecka,



pozdrawiam
 
Ja bym na twoim miejscu poczekala jeszcze 2-3 tyg skoro chcesz mieszac a jesli masz watpliwosci to moze do pediatry sie przejdz zawsze to pewniejsze zrodlo
 
Właśnie tak się zastanawiałam bo dostałam schemat żywienia no i jest napisane że po 4 miesiącu wprowadzić jedną butelkę mleka następnego i mu podałam i dzięki bogu ze za wiele tego nie
 
boziu co to za schemat?? mysle ze przy małym dziecku to wiekszosc czynnosci robi sie intuicyjnie , tak jak z wprowadzaniem warzywek. ja wprowadzałam po 4 , ale z ta wiedza co mam teraz zaczekałabym do 5/6 miesiac no ale uczymy sie na bledach
 
reklama
Do góry