reklama

Mleko następne

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 14 Czerwiec 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Witam. Mam pytanie do mam karmiących mm, jak wprowadza się mleko następne 2 i kiedy(brzdąc kończy jutro 5m)? stopniowo czy od razu?

2. MotylkowaOna

MotylkowaOna Fanka BB :)

kazdy robi inaczej ja wprowadzilam jak Kubus skonczyl 6 miesiecy,poprostu 1 sie skonczyla i kupilismy 2 bez mieszania 1 i 2, co prawda pierwsze kilka dni jadl nieladnie ale dalismy rade :)

niektore mamy stopniowo wprowadzaja zastepujac np 1 miarke 1- dwojka i tak po jakims czasie calkowicie przechodza, mysle ze zalezy tez od dziecka,

pozdrawiam

3. reklama
  4. andzelika87

Aha, czyli mogę już od tego momentu mieszać?

5. MotylkowaOna

Ja bym na twoim miejscu poczekala jeszcze 2-3 tyg skoro chcesz mieszac a jesli masz watpliwosci to moze do pediatry sie przejdz zawsze to pewniejsze zrodlo

6. eurbun

eurbun Początkująca w BB

6 miesięcy to odpowiedni okres.

7. andzelika87

Właśnie tak się zastanawiałam bo dostałam schemat żywienia no i jest napisane że po 4 miesiącu wprowadzić jedną butelkę mleka następnego i mu podałam i dzięki bogu ze za wiele tego nie

8. MotylkowaOna

boziu co to za schemat?? mysle ze przy małym dziecku to wiekszosc czynnosci robi sie intuicyjnie , tak jak z wprowadzaniem warzywek. ja wprowadzałam po 4 , ale z ta wiedza co mam teraz zaczekałabym do 5/6 miesiac no ale uczymy sie na bledach

9. andzelika87

No niestety taki dostałam. Uczymy się to fakt tylko szkoda kosztem maluchów

10. reklama

Poleć forum