reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Mleko nutramigen a kupy

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez Ewelina271990, 24 Sierpień 2018.

1. Ewelina271990

Ewelina271990 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Synek 6 tygodni pije mleko nutramigen i przy tym mleku ma rzadkie kupy potrafi być kilka w ciagu godziny.Jak pił bebilon to z płaczem i wysiłkiem robił kupy i dochodziły gazy a przy nutramigenie nie nadążam przebierać.Może ktoś miał podobnie,bo już nie wiem czy to normalne czy nie

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Mój był na Nutramigenie i raczej miał zaparcia - ale jak widać, to nie reguła.
    Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem, bo ta częstotliwość jest bardziej niepokojąca - może dojść do odwodnienia.

3. reklama
  4. PatiEmma

PatiEmma Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja jest na nutramigen i na początku jak zmienialiśmy na niego to były zawirowania i z gęstością i kolorem ale jak mówisz że często to lepiej skonsultować z lekarzem

5. Tanashiri

Tanashiri Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Mój syn jak był na nutramigenie robił takie kupy w kolorze ziemi, bardzo brzydko pachnace. Z reguły była jedna dziennie, czasem dwie i były raczej zbite. Też radzilabym wizytę u pediatry bo taka częstotliwość wyproznien u dziecka jest niepokojąca :(

6. eryczka

eryczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój pierwszy synek pił to mleko, ale nie miał problemu z kupami, były normalnej konsystencji i zapachu :)

Poleć forum