reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Mleko nutramigen a kupy

Ewelina271990

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Synek 6 tygodni pije mleko nutramigen i przy tym mleku ma rzadkie kupy potrafi być kilka w ciagu godziny.Jak pił bebilon to z płaczem i wysiłkiem robił kupy i dochodziły gazy a przy nutramigenie nie nadążam przebierać.Może ktoś miał podobnie,bo już nie wiem czy to normalne czy nie

reklama

witch84

Rozwiązania
62
Mój był na Nutramigenie i raczej miał zaparcia - ale jak widać, to nie reguła.
Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem, bo ta częstotliwość jest bardziej niepokojąca - może dojść do odwodnienia.

PatiEmma

Rozwiązania
0
Moja jest na nutramigen i na początku jak zmienialiśmy na niego to były zawirowania i z gęstością i kolorem ale jak mówisz że często to lepiej skonsultować z lekarzem

Tanashiri

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mój syn jak był na nutramigenie robił takie kupy w kolorze ziemi, bardzo brzydko pachnace. Z reguły była jedna dziennie, czasem dwie i były raczej zbite. Też radzilabym wizytę u pediatry bo taka częstotliwość wyproznien u dziecka jest niepokojąca :(

Rozwiązania
0
Mój pierwszy synek pił to mleko, ale nie miał problemu z kupami, były normalnej konsystencji i zapachu :)