reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Mleko nutramigen a kupy

Od
21 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Synek 6 tygodni pije mleko nutramigen i przy tym mleku ma rzadkie kupy potrafi być kilka w ciagu godziny.Jak pił bebilon to z płaczem i wysiłkiem robił kupy i dochodziły gazy a przy nutramigenie nie nadążam przebierać.Może ktoś miał podobnie,bo już nie wiem czy to normalne czy nie

reklama
Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Mój był na Nutramigenie i raczej miał zaparcia - ale jak widać, to nie reguła.
Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem, bo ta częstotliwość jest bardziej niepokojąca - może dojść do odwodnienia.

Od
4 Październik 2017
Odpowiedzi
0
Moja jest na nutramigen i na początku jak zmienialiśmy na niego to były zawirowania i z gęstością i kolorem ale jak mówisz że często to lepiej skonsultować z lekarzem

Tanashiri

Zaangażowana w BB
Od
30 Listopad 2017
Odpowiedzi
0
Mój syn jak był na nutramigenie robił takie kupy w kolorze ziemi, bardzo brzydko pachnace. Z reguły była jedna dziennie, czasem dwie i były raczej zbite. Też radzilabym wizytę u pediatry bo taka częstotliwość wyproznien u dziecka jest niepokojąca :(

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O