reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
Zielone to chyba są jak jeszcze wody schodzą co? i na mleku mm chyba też mogą być zielone.
Doti przyrost wagi przecież wygląda super, co oni chcą utuczyć? :D

mi dzisiaj położna za to powiedziała, że mam dawać mniej cyca :D hahaha chyba ją zaproszę do domu jak się drze to moje szczęście, bo ponoć widać, że duży, ale w sumie czy to źle?? :) jasne mogę podawać mu herbatki i dopajać, ale skoro ja mlesio mam, on sobie pije to chyba jest ok... :D
 
polisia moja dziś jeszcze powiedziała ze karmienie nie częściej niż co 1,5h :confused: (chyba że dzidzia nie dojada..) ale tak jak mówisz jak sie drze to co ja mu będę żałować - choć ona nazwała to błędnym kołem i złą metoda na uspokajanie hymmm.....
 
Polisia na szczęście póki co moją chudzinę możnaby troszkę utuczyć, ale bez przesady
bo niedługo mi podziałki na butelce zabraknie

Merlin ja też miałam przystawiać małą na 15minut i figa z makiem, pół godzinki przyjemności musi być - dla mnie też :-)
choć się przyznam, że o 3 nad ranem przysypiałam i zrobiło się ponad godzinę przy cycu :szok:
 
POLISIA jak dziecie na cycu to się nie dopaja(chyba ze kolki to te herbatki aby wspomóc np.)...dziecko do 6 miesiąca powinno byc na SAMYM cycu bo tam jest i picie i pokarm :))i tak karmiłam me dzieci(no Domisia od 5 miesiąca na MM bo jak wiecie ta alergia to juz inaczej wtedy herbatka tak)...co innego upalne lato to wtedy wode podawać a tak tylko cyc ;))aha moje smerfy pulpeto na cycach byli hehe tak im służyło mlesio moje :))
 
Moze byc wiele przyczyn zielonych kupek. Jeszcze posmolkowe przez jakis czas, dawkowanie zelaza, probiotyk, antybiotyk, dieta etc. Etc. Ja mialam jeszcze w szpitalu pogadanke o diecie, że to od sokow jednodniowych, owocow a jak mlody skonczyl antybiotyk ielen minela. Tak wiec przyczyny rozne a i dzieci na cycu moga miec roznorakie kupy, choc nie wiem jak dla Was, dla mnie kupa to temat wrecz na osobny watek. Co sie czlowiek naanalizuje, namrtwi, zastanawia :)
 
ja miałam na zmianę , ostatnio jak nie za twarda z dobowym zastojem , to teraz bardzo rzadka , a staram się jeść zdrowo :(. Póki co powoli wraca do normy , ale mała jest dokarmiana mm bo mi z wagi leci (pomimo dużej ilości mojego pokarmu) , za słabo ssie moje melko , więc ściągam z cyca i podaje z butli , wtedy mała się najada.
 
reklama
Do góry