reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

reklama
u mnie tak przed snem ( 20-21) ale nie zawsze ,czasem nie chce nic wiec ja nigdy prznigdy o nie zmuszam.

zazwyczaj chce kanapkę z serem,parówke lub serek.
 
u nas na kolację jest kanapka, parówka, grzanka (z dżemem lub serkiem), tost, jajko...
a jedzą ok.19:20 (po kąpieli i oglądają bajkę)
 
Dziunka u mnie Igor zdarza sie ze juz zasypa i woła ze jednak chce np kanapke to mu robie i tez je w łożku :-) kto by tam chciał siedziec w kuchni o tej porze:-D
 
moja Martynka kolację je różnie - między 18 a 19.30 zależy o której zawoła i jeżeli jest to po 19 to też je w łóżku, bo jest już po kąpaniu :-Di dokładnie Cleo kto tam o takiej porze siedziałby w kuchni jak w łóżku przyjemnie i w dodatku jeszcze w tv lecą bajki :-)
A a pro po bajek to ile czasu dziennie Wasze dzieci spędzają przed tv? ostatnio oglądałam "super nianię" i tam mówiła, że maks 20 minut dziennie. Martyna ogląda więcej! czasem jest to godzina, czasem dwie, ale oczywiście nie jednym ciągiem!
 
Moje siedzą każda w swoim łóżku, między łóżkami stolik z jedzonkiem, w tv bajka i tak sobie tam zajadają:tak: Bo obiad to jemy i o 18-19 czasem a i tak muszą się czymś dopchać na dobranoc.


edit. Moje głównie wieczorem jak już w łóżkach są. W dzień coś tam sobie Asia włącza ale rzadko ogląda...raczej muzyka lub bajki do sluchania lecą a młoda się w tym czasie bawi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie w sypialni nie ma TV, jest komoda i wielkie łóżko.
Kolację Oli je różnie, przeważnie 18-20 zależy o której wstał i o której idzie spać. Teraz mamy rytm wstawania ok 7, więc i Oli kładzie sie wczesniej do łóżka 19-20.
Po kolacji idziemy do kapieli a potem do sypialni, gdzie sa tylko bajki czytane. Oli wie, że po kąpaniu smiga do sypialni i biegania po domu w piżamie nie ma. Czytamy zawsze ok 1h wieczorem, chyba ze mały padnie wcześniej.
 
Do góry