reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko w kartonie krowie

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
28
Dzień dobry, mój syn ma 18 miesięcy je dosłownie wszystko. Mam taki mały problem,robię mu płatki z mlekiem krowim z kartonu i wszystko ok, i te same mleko daje przegotowane do butelki które pije przed spaniem i rano budzi się z odparzoną dupcia. Mleko łaciate 3,2%
Dodam że płatki je dziennie na śniadanie a mleko w butelce pije sporadycznie przez tą dupcie właśnie.
 
reklama
Mleka uht z kartonu nie trzeba gotować. Nie wiem jaki miałoby to związek z kupka i oparzeniem ale skoro po tym samym niegotowanym jest wszystko ok, w dni kiedy go nie pije przed snem też jest ok to byłby to jedyny trop moim zdanien
 
Ja bym odstawiła i sprawdziła jak będzie. Poza tym nie za dużo tego krowiego mleka dostaje? W sądzie po roku to ma być dodatek a nie podstawa żywienia.
 
Dzieci są różne i jedne odrzucają mleko w wieku 8 mcy a inne piją i piją. Czy za dużo? Tego nie wiem. Ale moja córka 18 miesiecy ma w żłobku na śniadanie krowie mleko plus jakieś płatki /manna czy coś podobnego, plus kanapki do wyboru. Przed spaniem dostaje butelkę MM i o zgrozo! 😂 czasem w nocy.
@MamaNikodema805 czy synek nie ma za poprostu zbyt mokrej pieluchy w nocy?
 
Do góry