reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko w piersiach, ból pachy

Dołączył(a)
30 Październik 2020
Postów
11
Witam wszystkich. Mam problem mianowicie od ok 6 miesięcy przestałam karmić synka piersią (karmilam tylko 3 miesiace). Natomiast do dnia dzisiejszego jak przycisnę brodawke to wydobywa się biała wydzielina więc myślę że to jeszcze pokarm. Jak dlugo mialysscie mleczko? Dodatkowo od 2 tygodni pobolewaja mnie ręce konkretniej w okolicy pachy i czasem jakbym czuła klucie w strone piersi i klatce piersiowej. Zmian na piersiach widocznych nie mam. Zadnych guzów czy zgrubień. Myśle ze bol moze spowodowany byc przez noszenie dziecka na rekach, bo niestety ale moj 7 miesięczny synek nic tylko chcialby na raczki a lekki nie jest 9 kg ma. A sam zabawi sie jedynie 10 min i za chwilkę marudzi i płacze :-/. Czy któraś z Was tak miała ? Lekarz rodzinny udzielił mi tylko teleporady i stwierdzil ze to pewnie nerwobóle i w przypadku silnego bólu kazal brac tabletki przeciwbolowe. Pytałam też swojego lekarza ginekologa na wizycie kontrolnej ale jednym słowem mnie zbył i nic konkretnego się nie dowiedziałam. Obecnie jestem umuwiona na wizyte do innego lekarza ale termin niestety za 2 tygodnie.
 
reklama
Ja miałam pokarm długo czas, chyba około roku nawet w piersiach.

Być może to zastój jeszcze się zrobił, to możliwe.
Moja rada: wejdź pod prysznic, ciepły i rozmasuj miejsca pod pachami, piersi również. Oraz sobie kilks razy dziennie silniejszą szalwię i popijaj. Działa hamująco na mleko i przeciwzapalnie.
Na pewno nie zaszkodzi.
 
Do góry