reklama

mleko

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez irfinka, 30 Kwiecień 2008.

1. irfinka

irfinka psotnisia

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: dziewczyny to jest paranoja jakaś bylam godzine temu u lekarza po recepta na bebiln pepti 2 wypisal mi i dzwonie do apteki zeby mi odlozyly a one na to ze bebilon pepti 1 i 2 oraz bebilon amino jest wycfane juz i teraz jest bebilon neoklate za 190 zł nie jest refundowany masakra my mamy mleko na 3 dni puszke:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

2. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Wycofano jedynie Bebilon Amino(dzwoniłam do Nutrici).Pepti (ma nową etykietę)nadal w produkcji,żle Cie poinformowano.Nas też dotknęła ta sytuacja,skandal w ogóle z tym mlekiem.:tak:Jeżeli u was w hurtowniach nie ma Pepti,to spróbuj kupić w aptece internetowej.

3. reklama
  4. irfinka

irfinka psotnisia

wiem baba mnie w błąd wrowadziła bo zle zrozumiala i myslala ze pytam o amino i dobrze ze pepti jest wiem ze ma nowa niebieska etykiete

View My TinyFx

3450 g i 55 cm

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
    Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

"Zanim zostałeś poczęty-pragnęliśmy Cie
    Zanim sie urodziłeś-kochalismy Cię
    Zanim minęła pierwsza godzina Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć za Ciebie"

Poleć forum