reklama

MLEKO ?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Antares77, 19 Wrzesień 2005.

1. Antares77

Antares77 pam pa ram pam bum bum :)

Dziewczynki - poleciało mieu cos z sutka - wodnisto - żółte, jakby tłuste.Na mleko chyba za wczesnie? W dodoatku tylko z jednej piersi, a sutek swędząco boli......

2. Rybka

Rybka Super mama super synka

Słonko - to siara i wcale nie jest za wcześnie. :D Nie wyciskaj broń boże piersi tylko wycieraj wilgotną ściereczką. Tak mamusiu to już gruczoły zaczynają pracować i dlatego siara leci z cycochów. ;D

3. reklama
  4. karola7

karola7 Fanka BB :)

Antares wodnisto żółta jest siara. Wiem że jest w piersiach już w trakcie ciąży, tylko nie pamiętam od którego momentu. Jak coś znajdę to dam znać

5. Antares77

O super - dzięki za info. A czy w związku z tym jakas pielęgnacja szczególna, czy wystarczy tylko przecieranie?

6. karolla

karolla Fanka BB :)

Hi hi ANTARES to chyba jestes pierwsza której cycuszki dały znać że coś już tam produkują :) moja szwagierka
    miała bardzo dużo siary w ciązy i naet musiała wkładać chusteczki w staniczek bo tak jej płynęło :) Nie potrzebujesz chyba
    specjalnej pielegnacji piersi, delikatnie wycieraj siare i tyle!!

7. Antares77

Ojejeu jeju to mogę zostać Mleczną Miss :)

ja tak sobie myslałam,z e to oze być coś takiego ale myslałam,z e to dużo póxniej a tu taki myk :)

8. karolla

karolla Fanka BB :)

No to korona w tej kategorii należy do Ciebie!!!

9. Rybka

Gratulujemy jako pierwszej mamusi mleczka ;D nic z cycochami nie rób tylko je wycieraj jak ci nakapie za wiele :D

10. reklama
  11. Antares77

A dziękuję, dziękuję ;) ja nie wiem Kochane ja u Was ale mnie tak bolaco swędzą ,że normalnie dostaję kociokwiku.Już nei mówię,ze jak zacznę drapac to.... ale z drugiej strony trudno sobei nie drapnąc .... ech.. zycie ;)

12. Rybka

Chyba jeszcze to przede mną współczuję, że tak swędzą musi być to niezbyt miłe :(

Poleć forum