reklama

mlm - co sądzicie

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez domi888, 5 Listopad 2014.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Czy uważacie że na pracy typu mlm da się nieźle dorobic? kiedyś sprzedawałam kosmetyki ale po jakimś czasie przestało się to opłacac ,a le przecież jest tyle innych możliwości. Zastanawiam się teraz na macierzyńskim czy można jakoś inaczej spobie dorobic?

2. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

w tym momencie praca w mlm typu kosmetyki jest już dość mocno obstawiona przez konsultantki, do tego w sklepach jest pełno kosmetyków więc nie tak łatwo znaleźć klientów. Ale ja pracuję w programie partnerskim lepsza oferta. To coś nowego. Zupełnie nowy temat, nowy projekt. Na razie wygląda bardzo spoko, powoli się rozkręcam. Zobaczę jak wyniki za jakiś czas ;)

3. reklama
  4. maximum

maximum Fanka BB :)

Jako praca dodatkowa - owszem. Ale na pewno nie stawiałabym na to jako moje główne źródło zarobku. Niedawno rozmawiałam ze specjalistami z BestCapital i zastanawiam się nad inwestowaniem w obligacje korporacyjne. Przedstawiali mi raporty dotyczące zmiany kursów spółek przechodzących z NewConnect na Giełdę Papierów Wartościowych oraz tłumaczyli różne mechanizmy rynku. Sama bym na pewno nie zaczęła inwestować, ale sądzę, że z ich pomocą może się udać.

5. magdyska

magdyska Początkująca w BB

sprzedaż kosmetyków idzie bardzo słabo ale może jakiś program partnerski.

6. złośka

złośka Fanka BB :)

Może warto zastanowić się nad obligacjami korporacyjnymi? To są po prostu papiery dłużne firm, spółek, przedsiębiorstw: Link do: Obligacje korporacyjne – pytania i odpowiedzi - Eu..Eu. Można takie obligacje nabyć na rynku pierwotnym bądź wtórnym czyli na giełdzie. Gra jest warta świeczki, ponieważ nabywca obligacji ma wypłacany procent, który jest stały i bezpieczny.

7. fada

fada Początkująca w BB

z kosmetyków myślę, że w dzisiejszych czasach się nie utrzymasz a nawet jako dodatkowe źródło dochodu to będziesz miała z tego co najwyżej "na waciki", sama rozglądam się za sposobem na dorobienie na urlopie macierzyńskim, ale szukam raczej czegoś "internetowego"...żebym nie musiała wychodzić z domu, bo jak tu potem ogarnąć sprzątanie wrocław, karmienie, gotowanie i wszystko na raz!! aaa!! boję się tego!

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2016

Poleć forum