reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mam - zadbana mama

dziewczyny powiem WAm tak.... jak już wcześnij pisałam pare zreczy najchetniej bym zmieniła, ale i tak jestem zadowolona z wyglądu po ciąży...... tylko te sińce pod oczami... wyglądam jakby mnie Tomek bił heheheheh e przemoc domowa jak się patrzy
kochane macie jakieś sposoby???????? wypróbowane maści? coś....
ogórki, oklady z herbaty nic nie dają....
 
reklama
Wy sie dziewczyny martwicie ze waga wam nie spada albo ze macie za duze brzuchole.A ja za to martwie ze mi za szybko spada.Juz jest tyle co przed ciazą i dalej w dół.:szok:A dodam ze do puszystych nigdy nie nalezalam i wrecz cieszylam sie ze moze po ciazy pare kilo mi zostanie a tu nic.I tez te straszne since mam.Mi lekarz kazal duzo pic wody mineralnej.Ale nie wiem czy to ze wzgledu na wage czy na te since.
 
ja przed ciążą brałam witamine A +E ipomogło...... ale w ciąży mi lekarz kazała odstawic.... i teraz skoro karmie to nie wiem czy moge brac... musze dopytac pediatry.......
 
reklama
Ja doskonale rozumiem Rosi. To mój problem też :((( Chudnę w oczach. Juz dawno nie ma śladu po dodatkowych kg:((( a też się cieszyłam, że zostaną. Byle juz waga wreszcie stanęła,bo znów będzie problem jak po poprzednich dzieciaczkach...
 
Do góry