reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mam - zadbana mama

Misia, w takim razie źle ciebie zrozumialam napisalas-sukces pomalowalam paznokcie-wiec uznalam ze poprostu na nic czasu nie masz ale ok.Masz dosyc sporo na głowie.
Gratuluje wiec zorganizowania wszystkim mamom:-)
Miłego upalnego dnia życze;-)
 
reklama
kochane jak to u was z opalaniem?? ja z checia bym swoje blade dupsko wystawiła na słoneczko ale troche obciachowo wyglądam jeszcze w kostiumie.... brzucho nadal jak zebra:p n o i jeszcze ciemne od pigmentu..... a do jednoczęściowego kostiumu jakoś sie przekonac nie mogę.
 
Ja nie wychodzę na słońce bo mam uczulenie więc mam problem z głowy. Zresztą jakbym to swoje cielsko wystawiła to by się ludzie do domów pochowali.
 
No wlasnie, a czy karmiace mamy moga sie opalac??
Bomoja znajoma twierdzi, ze moga mi sie pojawic przebarwienia na skorze...Dlatego zaopatrzylam sie w krem do twarzy 50+.
 
ja sie nie opalam, zeby lezec plackiem ale duzo chodze na sloneczku i nic mi nie jest.
Mam strój 1 czesciowy, bo juz 2 razy na basenie bylam od porodu.
I jak nie jestem w wodzie to zakladam pareo czy jak to sie tam nazywa taka zwiewna szmatka co moze byc bluzka spódiczka itd.
bo mam rozstepy tez na nogach.
 
no ja karmie , opalac sie nie opalam, ale dużo na słoneczku i opaliłam sobie plecy, twarz i ramiona i nic mi nie jest..... a zadnych mazideł nie uzywałam....
też mam pareo , ale i dwu częściowy kostium.... i troche się krempuje się pokazywac
 
Ja mam przebarwienia na twarzy, teraz jakby staly sie wiecej widoczne...wiec dermatolog kazala kremy 50 uzywac.Sama niewiem... Opalac sie nie opalam bo czasu brak, niestety...
 
Jak m wraca z parcy to wychopdze na pół godz sie opalic, zeby troche nabrac koloru bo mam 2 wesela niedlugo, ale opalam tylko ramiona i nogi, brzuch zakrywam, po ciązy mam na tyle brzydki że i tak nigdy go nie wystawie, niby jest 70cm w obwodzie, ale cały brązowy, kropowany, takie jakby pory, wkoncu skóra się rozciagła do 110 cm.:szok:
Zamierzam kupic strój jednocześciowy, te sa seksowniejsze.:-)
 
a do jednoczęściowego kostiumu jakoś sie przekonac nie mogę.

ja kupilam sobie dwu czesciowy, z tym ze gora jest dluga jak koszulka.
ja sie opalam, z plecow juz zdazyla mi skora zejsc ;) i nie wyskoczyly mi zadne przebarwienia, ale nie karmie juz regularnie. a pasek wam z brzucha znikl? ja jeszcze mam, ciekawe kiedy zejdzie bo to juz 5msc a tylko troche zbladl...
 
reklama
ja kupilam sobie dwu czesciowy, z tym ze gora jest dluga jak koszulka.
ja sie opalam, z plecow juz zdazyla mi skora zejsc ;) i nie wyskoczyly mi zadne przebarwienia, ale nie karmie juz regularnie. a pasek wam z brzucha znikl? ja jeszcze mam, ciekawe kiedy zejdzie bo to juz 5msc a tylko troche zbladl...
Ja nie miałam paska na brzuchu. Moja siostra stwierdziła (jak jeszcze byłyśmy w ciąży) że jestem tak blada że nie posiadam pigmentu
 
Do góry