reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mam - zadbana mama

mi nie zszedł... na dodatek cały brzuch mam ciemniejszy.... tak jakbym sie te 9 miesięcy opalała na brzuchu:p:p też się zastanawiam kiedy zejdzie......
są seksowne kostiumy jednoczęściowe??? pokażcie.... może się przekonam
 
reklama
ESOTIQ która ma facebooka to jeszcze jest promocja 50% znizki.
Bielizna i stroje tam są super :)
Jutro jade sie obłowić :)
Pod warunkiem ze znajde mój rozmiar :(
 
czyli jak w międzyczasie zadbac o siebię i wyglądac dobrze po ciązy....

chciałabym abyśmy w tym wątku powiedziały w jaki sposób, szybko i efektywnie o siebie zadbac aby wyglądac olśniewająco każdego dnia......

ja Wam powiem że pomimo to, że już się w miarę wysypiam to mam takie cienie pod oczami z którymi nie wiem co zrobic...... jak na razie jedyny sposób to korektor..... szybki makijaż oczu i nie wyglądam już jak chodzący trup.

Dziewczynki co robicie aby odzyskac piękną figurę? czy brzuszki się WAm wchłonęły?
i jak ogólnie oceniacie swój wygląd?
jeszcze nie urodziłam, ale uważam, że trzymam się nieźle. Jestem prawie w 8mcu, przytyłam 10 kg od początku ciąży

1. Na pewno picie wody pomaga! Jeśli się jest odwodnionym, skóra wygląda starzej.
2. Dobra, odżywcza dieta. Każdy ma zachcianki i czasem się nie chce, ale konsekwencja w diecie daje super rezultaty. Moim zdaniem najlepsza jest niskoindeksowa. Trudno przytyć, łatwo utrzymać wagę/schudnąć+można duuużo zjeść! Bardziej odżywczej nie widziałam.
Moje włosy były bardzo zniszczone zanim byłam na diecie i jadłam świństwa (sklepowe słodycze, fastfoody). Teraz widzę diametralną różnicę. Składniki odżywcze do włosów niestety trafiają na samym końcu.
Ale coś za coś, niskoindeksowa jest wymagająca - zero (!) cukrów 😉
3. Pielęgnacja twarzy. Jeśli myjesz twarz dobrym żelem 2x dziennie i stosujesz dobre kremy UV rano i łagodny wieczorem+złuszczający z kwasem, to też mega pomaga.
4. Wysiłek fizyczny! Uwierz, zmienia się witalność, gdy się ćwiczy każdego dnia. Plus, figura lepsza! Widzę po sobie :) Mój brzuch jest duży, dzieciak zdrowy, a wciąż pasuje na mnie XS :) (oczywiście bez talii)
5. Sen. Jak wyżej :)
6. Brak makijażu. Dużo pań jest na pewno odmiennego zdania, że to nie szkodzi itp, ja uważam, że szkodzi. Poczytajcie sobie skład. Takie kosmetyki naprawdę niszczą skórę. Przestałam się malować lata temu i widzę różnicę
7. Masaż twarzy. Lwia zmarszczka i bruzda nosowa to chyba największe zmory. Delikatny masaż podczas mycia żelem na pewno poprawi sytuację, rozluźni mięśnie… Zawsze lepiej tak niż jakiś botoks!

Wiem, że to co napisałam to nie odkrycie, że wszędzie o tym piszą i że to banalne, ale uwierz, to naprawdę pomaga!! Ważna jest tu samodyscyplina i konsekwencja w działaniu.
 
Do góry