reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mama na pełen etat-blogowanie

Dołączył(a)
12 Maj 2016
Postów
12
Miasto
Offenbach am Main, Niemcy
Witam młode wspaniałe mamy.
Swoją córkę urodziłam w wieku 17 lat, więc nie bez powodu tu jestem. Dziś mam 20 lat i pare miesięcy temu z chłopakiem i córeczką wyjechałam do Niemiec i zostałam autentyczną kurą domową. ;) Czasem jak każdy mam ochotę z kimś porozmawiać, a teraz także z rodakami. Wpadłam na pomysł prowadzenia bloga właśnie na temat młodego macierzyństwa. Wiem, że wiele nastoletnich matek nie ma w nikim wsparcia i czasem ma się ochotę wygadać komuś kto zrozumie naszą sytuacje, dlatego na blogu również podany jest kontakt do mnie, więc jeśli któraś chciałaby się wygadać chętnie wysłucham albo zna dziewczynę, która tego potrzebuje odpowiem na pytania, może za sugerujecie o czym jeszcze powinnam wspomnieć. Mam nadzieję, że zajrzycie na bloga i podzielicie się linkami do własnych blogów na ten temat, a może czytacie blog kogoś innego.

Link do: Młoda mama na pełny etat
To link do mojego bloga, serdecznie zapraszam. :)
 
reklama
Do góry