reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mama, przydało by sie troche wsparcia...

Dołączył(a)
30 Sierpień 2012
Postów
5
Hej, mam 18 lat i cudownego synka który jutro skończy 11 miesięcy do tej pory radziłam sobie nieźle, niestety ostatnio problemy zaczęły się nawarstwiać i czuje się strasznie zagubiona, zmęczona a nawet przerażona. Sytuacji nie poprawia fakt że znowu spodziewam się dziecka... Jestem w 9 tygodniu i razem z chłopakiem oczekujemy dzieciątka z radością tylko że wiele rzeczy idzie nie tak jak powinno i chyba nie mam się komu wyżalić. Mam problemy w szkole (z tytuły 2 ciąży) a jestem w 3 technikum i zależy mi żeby jednak dotrwać do końca 4 klasy w końcu robię to z myślą o dzieciach. Nie wspiera mnie też mój aniołek który do tej pory rzeczywiście aniołkiem był a dosłownie od 3 dni tak daje mi w kość że już nie daje rady, wszystko wymusza krzykiem nigdy się w ten sposób nie zachowywał a teraz ciągle chce na ręce a przecież ja nie powinnam dźwigać. Nie jest chory ani nie chodzi o ząbkowanie (mam już 6 ząbeczków i bardzo łagodnie przeszedł czas w którym się wyżynały). Czuje że jeśli sytuacja się nie polepszy popadnę w depresje. Dziewczyny czy któraś była w podobnej sytuacji i dała rade w tak młodym wieku z 2 małych dzieci?
 
reklama
Witaj,
Co prwda nie bylam w takiej sytuacji bo urodzilam zaraz po studiach. Wg mnie musisz poprosic o pomoc rodzine,wiem jak ciezko jest z dzieckiem ktore zaczyna wymuszac, nie ulegaj bo bedzie jeszcze gorzej, tlumacz mu, dziecko w jego wieku duzo rozumie:tak:Moja siostra w liceum miala kolezanke w takiej sytuacji tyle ze jej nikt nie pomogl i rzucila szkole. Powodzenia
 
Ja mam 20 lat i synka 2 lata i 8 miesięcy teraz jestem w 26 tygodniu ciąży. Szkoły nie skończyłam niestety do tej pory. Na szczęście bardzo mama mnie wspiera bo chłopak nie za bardzo się spisuje choć ma 24 lata a jest głupi jak nie wiem kto :(Ostatnio wyjechał za granice i nie powiedział nic nikomu w pracy i myślał że jak ja pójdę to da mi wypłate :/ no i oczywiście zostałam ze synkiem bez pieniędzy :( do lekarza nie poszłam w tym miesiącu, na badania mnie nie stać :( masakra :( dobrze że jeszcze mama i babcia jakoś pomagają jeżeli chodzi o jedzenie.
 
TankGirl! Gratuluje kolejnej ciazy! Napewno za jakis czas pozbedziecie sie problemow, skonczysz szkole i bedziesz sie cieszyc 2 cudnymi maluchami :tak:

Nie boj sie prosic o pomoc, rodzicow, tesciow, rodzenstwo, kolezanki. Kiedy tylko bedziesz miala chwile nurkuj w zeszyt , napewno Ci sie uda pogodzic wszystko razem. Nie poddawaj sie!

Pozdrawiam!
 
Dzięki za miłe słowa :) Uśmiech mojego syna i widok serduszka bijącego na usg dają mi siłę, moja mama też bardzo mi pomaga martwi mnie to że nie z tego ni z owego młody zaczął przechodzić "okres buntu"
 
Do góry