reklama

Młoda mama

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez RASTAmama, 13 Lipiec 2014.

1. RASTAmama

RASTAmama Początkująca w BB

Witam mam 20 lat i jestem w ciąży. Szukam jakiegoś kursu, spotkań lub organizacji które pomagają młodym kobietom przygotować się do roli przyszłej mamy. Mieszkam w Warszawie więc tu chciała bym coś takiego znaleźć. Ja nawet nie wiem jaką szkołę rodzenia mam wybrać :( Pomocy.

2. s.michalina

s.michalina Fanka BB :)

Cześć

Oczywiście z okolic nie jestem ale widziałam na BB cały wątek poświęcony przyszłym młodym mamom: http://www.babyboom.pl/forum/mlodziutkie-mamy-f236/

Poradzisz sobie! A szkołę rodzenia... poszukaj na necie opinii o szkołach w twojej okolicy. A najlepiej jak pójdziesz do szkoły która działa przy szpitalu w którym zdecydujesz się rodzić albo jest prowadzona przez położne z tego szpitala. U nas najwcześniej można było iść do szkoły od 21tc ale niektóre szkoły można zaczynać dopiero po 26tc. Mówię o tych refundowanych z NFZ.

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Mogę polecić z czystym sumieniem szkołę prowadzoną przez Magdę dodatkowo, tak, jak pisze s.michalina dołącz do dziewczyn na forum. Zarówno do młodych mamuś, jak również zajrzyj do przyszłych mam tam znajdziesz dziewczyny, które są na podobnym etapie ciąży i dostaniesz wsparcie i zrozumienie:)

Poleć forum