reklama

Młodamama to ja:)!

to grupa dla mam które dość młodo zdecydowały się na macierzyństwo Pokażmy że nie jesteśmy

 1. Akka666

  Akka666 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  witam jestem Aśka mam 23 lata i jestem mamą 1,5 rocznego urwisa:-)dość szybko zostałam rodzicem ale była to świadoma decyzja. otoczenie nie mogło tego zrozumieć...taka młoda a tu ślub potem dziecko przecież zamiast bawić si w pieluchy powinnam szaleć...ale zaraz...bo przecież na imprezę można iść z mężem Wychodzę z takiego założenia że założenie rodziny to nie koniec dawnego życia...w sensie takim że przecież żona i mama może być nadal atrakcyjną fajną dziewczyną :-pJeśli czujecie podobnie opowiedzcie o tym...a jeśli myślicie inaczej też zapraszam:happy:
   
 2. Akka666

  Akka666 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 3. reklama
 4. j.von.papillon

  j.von.papillon Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej ja mam 21 lat i właśnie zaszłam w ciąże
  Mam kochanego narzeczonego z którym znam się już ponad sześć lat, od roku mieszkamy razem i postanowiliśmy, że skoro utrzymujemy się sami to też mamy prawo sami o sobie decydować.
  Nas nie rajcują imprezy, jakieś studenckie życie, cieszymy się swoją obecnością i chyba dość rozsądnie podchodzimy do życia. Wolimy posiedzieć wieczorem w łóżku przy dobrym filmie niż wracać nad ranem z imprezy. Może dlatego, że oboje mieliśmy sporo czasu żeby się wyszumieć, byliśmy bardzo aktywnymi osobami. Koncerty, imprezy, podróże po Polsce uznaliśmy, że minęła nam potrzeba imprezowania.
  Decyzja o dziecku była świadoma, zaszłam w ciąże po roku starań. I już teraz doskonale wiem, że będzie to świadome macierzyństwo o którym marzyłam od kilku lat.
  Nie boje się, że nie poradzę sobie z dzieckiem. Wiem, że zrobię to doskonale mam 6 letniego brata więc mając 15 lat umiałam zrobić przy dziecku wszystko. A przede wszystkim wiem, że mogę liczyć na mojego narzeczonego, mam w nim duże wsparcie.

  I nie rozumiem podejścia ludzi, że jestem za młoda i właśnie rozpieprzyłam sobie życie.
  To chore, że ludzie narzucają wszystkim dookoła swoje zdanie. Ja spełniam swoje marzenia i chyba pierwszy raz w życiu jestem w sytuacji, gdy czuje się naprawdę szczęśliwa.
  Mam wspaniałego narzeczonego, cudowną mamę, świetnie radze sobie z nauką (studiuje dziennie i zaocznie, dwa kierunki naraz), spodziewam się dziecka, co było moim największym marzeniem.
  Więc czemu ktoś próbuje mi i wszystkim młodym mamą wmówić, że to jest złe??
   
 5. beata89a

  beata89a

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej dziewczyny!:)
  Mam na imie Beata:) Jestem mama po 20-stce:) pierwszego syna urdzilam w wieku 20 at a drugiego w wieku 22:)
  Mam nadzieje ,ze fajnie bedzie nam sie pisalo razem na forum :-)
  tymczasem obowiazki mnie wzywaja.... pieczenie ciast dzis tatus zabiera dzieci do swojej pracy pokazac im maszyny :)
  wiec nic tyko o roboty!! nie pamietam juz kiedy bylam sama!;-)

  WESOLYCH!
   

Poleć forum