reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy :D

Dla wszytkich młodych mam,które mają już swoje pociechy,jaki i również tych,które na nie czek

Młode mamy :D

karola615

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
witajcie:-) ja niedługo skoncze 21 lat, moja mała Natalka niedawno skończyła 2lata i teraz czekamy na przyjscie na swiat jej malego braciszka, ktory ma do nas dołączyc na poczatku lipca:tak: Bardzo sie z tego cieszymy:cool2:

reklama
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
Witajcie :)
Jestem mamusią Dawidka, który ma już 7 miesięcy :) bardzo szybko zleciał mi czas od jego urodzenia :):):)

GRATULACJE dla karola615 i wszystkich oczekujących rodziców :):):)

kita333

mama Bianki i Gracjana
Miasto
bydgoszcz
Rozwiązania
0
Ja mam 26 lat a już jestem mamą 2 szkrabów.pierwsze urodziłam mając 20 lat.a drugie 6 m-c temu.Niepowiem jak zaszłam w ciąże z synem Gracjanem żałowałam uważałam że za wcześnie ale moje myślenie szybko się zmieniło gdy wylądowałąm na patalogi wczesnej ciąży:-( i zobaczyłam jak kobiety walczą żeby donosić ciąże potrafią przeleżeć całe 9 m-c:tak:po wyjściu moje myślenie zmieniło się o 360 z córeczką Bianką już tak nie było jestem bardzo szcześliwa że mam 2 spaniałych perełek:-):-):-)

paola89

Początkująca w BB
Miasto
B'wick/UK
Rozwiązania
0
Witajcie ja mam 20 lat, aktualnie jestem w 22 tygodniu ciazy, czekam na moja dziewczyneczke z utesknieniem :-) pozdrawiam wszystkie mlode Mamusie :-)

ps. wybaczcie moja klawiatura nie posiada polskich znakow :sorry:

Miasto
Galway
Rozwiązania
0
Czesc ja mam tez 20 lat w maju bede miec 21 i w maju urodzi sie moj synus ;-) Czekamy na niego z utesknieniem :tak:

Orsi005

Fanka BB :)
Miasto
warszawa/b-stok
Rozwiązania
0
:) ja mam 22 lata od lipca jestem szczesliwa mama ;-)
kocham swego synka ponad wszystko i niewyobrazam sobie zycia bez niego,moje zycie zmienilo sie o 180 stopni,nie liczy sie dla mnie nic innego tylko dobro Damianka.
Młoda mama wcale nie znaczy gorsza albo mniej odpowiedzialna,czasem jest mi ciezko czasem lzej ale nie poddaje sie - wszystko co robie to robie z mysla o moim synku.
Dlatego mlode mamy nie martwcie sie :-) glowa do góry

E

eliza18

Gość
witam mam 19 lat jestem mama 5 miesiecznej coreczki ;)pozdrawiam wszystkich

Miliana 23

Początkująca w BB
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
witajcie w listopadzie skończe 22 lat mam córeczkę Natalię urodziła się 17 kwietnia 2010

misia391

Zaangażowana w BB
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
witam się ponownie, ja mam już 19 lat a moja córeczka Nadia w październiku skończy 2latka ;)
czas szybko mija, a nasza niunia bardzo szybko rośnie ;) jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami :D
pozdrawiam wszystkie MŁODE mamy ... ;D

reklama

wampi

..::..::..::..
Rozwiązania
0
witam, pierwszy raz mamusią zostałam 2 miesiące po 17 urodzinach, moja córcia ma już prawie 8 lat, a w maju zostałam drugi raz mamą (w wieku 24 lat) i mam ślicznego synka.

Do góry