reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy poszukiwane

Anonimowa19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2 512
Witam, czy są tu jeszcze jakieś młode mamusie, w wieku do 20 lat, które spodziewają sie dzidziusia? Odezwijcie sie [emoji4][emoji4]

p19ucsqvr6lnzgih.png
 
reklama
Hej. Co prawda ja zaczęłam teraz w lutym 23lata ale czuję się bardzo młodo :)
Jestem w 16 tyg i prawdopodobnie będzie dziewczynka. :) To moja pierwsza ciąża.
Wszędzie sama szukam młodych mam tak więc jeśli nie przeszkadza mój wiek to z chęcią dołączę. Bo nie za dobrze odnajduje się wśród prawie 40 latek :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w tym roku koncze 19 i jestem aktualnie wedlug usg w 12 tygodniu :)

p19ucsqvr6lnzgih.png
Super :)
Jak się czujesz w młodym wieku w ciąży ?
Bo ja się czuję jakoś dziwnie jak odmieniec wczoraj miałam pobieranie krwi i siedziały przyszłe mamy na glukozie to patrzyly się na mnie jak by dziecko z podstawówki przyszło w ciąży. Fakt że noszę kolorowa kurtkę i adidasy ale chyba młoda mama to fajna mama :) tym bardziej że u nas planowane. w wieku 22 lat dostałam tak silnego instynktu macierzyńskiego że cały czas myślałam tylko o tym. Czytałam, oglądałam blogi no miałam świra na punkcie bycia mama.
Zaszlam i spokój hehe [emoji14]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hei ja w styczniu skończyłam 19 lat i mam już 15 miesięcznego szkraba :D w głowie roi mi sie drugie ale odpuszczę na razie :D

Taa pamiętam doskonale miny mamusiek na glukozie:D
 
reklama
W sumie ja mam gdzies opinie innych ludzi, a po miescie juz o mnie plotki chodzą, bo to małe miasteczko, najważniejsze, że mam wsparcie w całej rodzinie, niedawno mój chłopak mi sie oświadczył i w czerwcu bierzemy ślub - życ nie umierac! :D Mozna powiedziec, ze teraz poczulam sie dopiero szczesliwa :) @klaudia95 to twój szkrab juz duzy, mój ma dopiero 5 cm w brzuszku :D

p19ucsqvr6lnzgih.png
 
Do góry