reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzieki za slowa otuchy Kanoot, teraz juz wiem,ze niektore uwagi i 'dobre rady' trzeba poprostu pieprzyc, ale to czasami bardzo boli jak z takimi rzeczami wychodza najblizsi... ja w sumie tu mam tylko meza( dzieki Bogu on jest po mojej stronie!) i tesciow, bo moi rodzice mieszkaja w Polsce i niemoga wspierac mnie tak jakby to bylo gdybym byla w domu, zreszta ja tez nie chce ich martwic... Najwazniejsze ze z moja corcia jest wszystko ok i narazie sie nie spieszy na ten swiat. Ja jestem juz spokojniejsza i ona pewnie tez. Ale jedno wiem napewno: to bedzie moje pierwsze i ostatnie dziecko! Nie przezylabym drugi raz tej samej walki.
 
reklama
ja tez bedec w ciazy po tych wszystkich przejsciach z tata Milnki i jego rodzina myslalam ze nie dam rady miec wiecej dzieciaczkow,ale teraz jestem pewna ze za pare lat jak dobrze pojdzie bede sie starac o kolejne,najlepiej tak za 10 lat
jak narazie najwazniejsza jest dla mnie moja niunia,aha i wlasnie jak cie ktos bedzie probowal zdenerwowac to pamietaj ze dzidzia sie denerwuje razem z toba wiec nie warto,przynajmniej sprobuj,obydwie na tym skorzystacie,a jak narazie pozdrawiam i duzo zdrowka zycze
 
No to super!!Dziewuszki sa super!!chciaz jakby to byl chlopczyk to pewnie tez swietnie.ja bym chciala miec jeszcze chlopczyka.no to gratuluje bedzie kto mial ci w domku pomagac i kto poplotkowac.
 
Witam witam

fajny wątek. Ja urodziłam Asie, gdy miałam 19,5 roku. Teraz jestem w ciąży.
Obie ciąże były planowane. Jest fajnie, bo jestem mamą, mam duże dziecko i ciągle jestem mloda :D

A teraz to już inna ciąża, inne życie i Asia duża, to pomoże? Chyba 8)
 
No wlasnie! Mlode mamy(choc nie za bardzo- znam nawet przypade 14letni!) sa teraz na topie! Moja mama miala 18 jak mnie urodzila, zawsze mialysmy swietny kontakt i mamy do tej pory, rozumiemy sie bez slow! Teraz ma 38, mowi ze ja ja odmladzam,bo jestem podobna do niej i jak na mnie patrzy to widzi swoja mlodosc. Mam nadzieje,ze bede miala taki sam kontakt z moja Majka.
 
Witam młode mamusie!
Ja coprawda mam 21 lat ,ale zaszłam w ciąże kiedy mialam 20 lat.Ciąża była planowana. Jestem bardzo szczesliwa mamusia. chociaz gdy ide na miescie to ludzie mysla ze to moja siostrzyczka(wygladam młodo).
Pozdrawiam wszystkie młode mamusie!!!
 
WITAM. JA MAM 21 LAT I SZCZERZE PRZYZNAJE , ZE NIE PLANOWALAM CIAZY...PRZEZ NAJBLIZESZE PARE LAT NAPEWNO. KIEDY DOWIEDZIALAM SIE BYLAM ZALAMANA , ALE TERAZ KIEDY JUZ LECI 21 TYDZIEN WSZYSTKO JEST INACZEJ. MAM W DUP.. CZY KTOS ODBIERA TO NEGATYWNIE BO JESLI TAK TO ZNACZY ZE JEST NIEDOJRZALY I GLUPI. JA CIESZE SIE BARDZO I NIE MOGE DOCZEKAC SIE LISTOPADA. POZDRAWIAM WSZYSTKIE MLODE,SZCZESLIWE PRZYSZLE I JUZ MAMY. MINULKA
 
reklama
Czesc dziewczyny mam 19 lat i jestem w 25 tygodniu ciąży mój przyszły mąż ma 26 lat ( dlatego przyszły bo 21 lipca bierzemy ślub cywilny nie mamy kasy zeby wziąć koscielny chociaz bardzo chcemy) od 2 lat mieszkamy razem moi rodzice nie akceptowali naszego zwiazku spotykalismy sie pokryjomu w domu mialam tylko ciagla kłótnie z tego powodu mialam dosc i wyprowadziłam sie do czarka zdałam mature obecnie pracuje czarek tez bałam sie tylko jednego ze nie mozemy miec dzieci od jakiegos czasu staralismy sie o dziecko i nic az tu nagle........ zrobilam test i rosnie we mnie maly czlowieczek :laugh: jestem naprawde szczesliwa moi rodzice pogodzili sie w koncu z tym faktem ze jestem z czarkeim jestem w ciazy niedługo wezme slub z facetem którego naprawde kocham mimo młodych lat przezyłam tyle ze mogłabym napisac ksiazke chcialabym z kims pogadac wymienic poglady znajdzie sie ktos taki?
 
Do góry