reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny, dzieki za odpowiedź. ja wiem że to było bardzo nie odpowiedzialne. Ale wy przecież też jakoś musiałyście zajść, na pewno nie z nieba, czyli w sumie nie tylko ja jestem taka roztargniona na tym świecie. :zawstydzona/y: Na prawde nie chciałabym mieć narazie dziecka, matura i w ogóle studia- to przeszkadza, z resztą same wiecie-a napewno poprzedniczka powyżej. Jednak boje się strasznie, co prawda nie było wytrysku ale jak już mówicie, że może dojść do zapłodnienia i bez niego -to ja cała drętwieje. To był jakiś 14-15dzień mojego 27-28dniowego cyklu... test mogę zrobić najwcześniej w niedziele rano. Ja umrę do tego czasu
 
reklama
na razie nie masz się co denerwować bo i przez to zacznie ci się spóźniać okres i tym bardziej będziesz cała w nerwach. więc radzę na razie wyluzować i poczekać do terminu spodziewanej @
a jeżeli chodzi o dziecko jako przeszkodę - dziewczyny z tego tematu jakoś sobie radzą, takie maleństwo zazwyczaj daje większą motywację a i czasami w szkole/na studiach są różne ulgi. także zawsze można jakoś dać radę. ale ty na razie się nie zamartwiaj
 
Ok. Postaram się nie denerwować narazie. Jak tylko zrobie test to napiszę jak jest. Zapytam się was jeszcze, czy miałyście jakieś objawy typowo ciążowe w pierwszym tygodniu? Bo mi się wydaje ,że mnie brzuch boli od dwóch dni tak niedobrze. Ale może to ze stresu? Nie wiem.:errr:
A tak pozatym to musze wam powiedzieć, że strasznie was podziwiam! W głowie mi się nie miesci,że dajecie radę i jesteście takie pogodne nadal. Słowo:szok:
 
zgadzam sie z femme ;)
Mona ;) Nie przejmuj sie, a mimo wszystko jak sie teraz boisz to normalne ale uwierz ze dziecko nie przeszkadza ;) A nawet pomaga ;]
Widzisz ja zaszłam w ciąze hm.. jakieś pare dni przed miesiaczką (powinnam po paru dniach dostać akurat miesiączki ,no wiec niby dni nie płodne)
Ogólnie co do wytrysku to Cie zmartwie ale nawet jak masz dni nie płodne, i nie ma wytrysku to zajść mozesz bo plemniki cały czas "wychodza" od faceta ;p
 
MONA - nie każda tu ma dziecko z wpadki zauważ ja np wiedziałam na co się piszę nie zabezpieczając się :dry: ... póki co nie masz żadnych objawów za wcześnie wkręcasz sobie za bardzo :-)

KOLIA - bo ja to taki brutal jestem :-p ale za to zawsze szczery ;-)

ARTYSTKA - bo faceci to jedne wielkie plemniki :dry: :-p
 
Hejka dziewczyny ;D jestem taka wykonczona hehe moja siostrzenica wlasnie pojechala ma prawie 3 latka ale taka lobuziara hehe ;D najpierw to kazala mi przelewac wode z jeden butelki do drugiej jedna butelke dala mi druga wzela sobie no i stuknela butelka w moja i zaczela krzyczec sto lat hehe ;p a jak juz mieli wyjezdzac to zaczela sie rozbierac i ona idzie sie myc hehe ;D no i weszlam do lazienki patrze a ona siusia na dywanik i mowi"ola nic sie nie stalo" hehe ;D usmiac sie mozna przy niej mozna ze ho ho hehe ;D ale starsznie sie ciesze ze przyjechala bo od weekndu mam kiepski humor bo moja kolega z klasy zginol w wypadku ;/ jakas pechowa ta moja klasa bo jeszcze rok nie minol a tu juz druga osoba eeeh i na dodatek w moim zwiazku zaczelo sie cos psuc ;( hm no dobra ale nie bede wam tu smutac ;* a jak sie czujecie Mauski ? ^^


MONIA hm jezeli nie chcesz miec teraz dziecka to sa i tabletki, prezerwatywy i inne srodki do zabezpieczenia sie :) wtedy nie bedziesz musiala sie martwic czy jestes w ciazy czy tez nie :) jezeli bedziesz sie nakrecala ze byc moze jestes w ciazy to mozesz miec duzo urojonych objaw ciazy :) wiem to po sobie bo tez sie tak nakrecalam i brzuch mnie bolal co chwile do kibelka chodzilam i bardzo duzo jadlam hm a nawet okresu nie dostawalam przez 2 miesiace a co sie pozniej okazalo ze to wacale nie jest ciaza i jak sie wyjasnilo wszystko to dostalam @ :)
 
Ostatnia edycja:
Wiem wiem...po tabletki miałam iść już kilka miesiecy temu ale ciągle mi nie po drodze, a to nie ma kasy, a to czasu i tak dalej.
moze sie nakrecam, ale slowo daje ,że coś mnie tak leciutko kuje w podbrzuszu. pewnie mi sie wydaje:szok:
Skupie sie tym czasem na nauce, bo wtedy nie myślę o tym...albo mniej. Boże, ja chce już niedziele!
 
MONA - nie każda tu ma dziecko z wpadki zauważ ja np wiedziałam na co się piszę nie zabezpieczając się :dry: ... póki co nie masz żadnych objawów za wcześnie wkręcasz sobie za bardzo :-)

Ja tak samo. 3 miesiące spaliśmy bez zabezpieczenia i wiedzieliśmy czym to się skończy więc ciąża nas ucieszyła:-) z tym, że ja mam 20 lat a mąż 19
 
reklama
Mona- Jak w pierwszym tygodniu,juz masz objawy???? Chyba faktycznie sobie wkręciłaś ciążę;) i nie masz za bardzo pojęcia o współżyciu itp. Najpierw zanim zaczyna się uprawiać seks, powinno się posiadać jakąś wiedzę:tak: Przeczytaj książkę od biologii, poszukaj i necie i się czegoś dowiesz;):tak: i w ciąże zajść można ZAWSZE.... W każdym dniu;-)
 
Do góry